SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST RYWALIZACJA PYTANIA TUTAJ !

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8187

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2920 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25539
ja mam inne pytanie - zestawu nie da się już zmienić/przedyskutować? Ja chętnie coś bym podmienił i mógłbym dołożyć np. 50% wartości za dodatkowe suple.

I inne pytanie - mogę do testu dołożyć własne suple oczywiście z Olimp jeżeli powyższa możliwość nie wchodzi w grę.

Dieta i treningi są własne - czy trzeba je konsultować tutaj?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349860
poszła i moja ankieta,
dopóki nie popatrzyłem na zdjęcia, nie wiedziałem, że jest ze mną tak tragicznie.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
niestety zdjeca sa bezlitosne

ale z drugiej strony fajnie pokazuja postepy !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 690 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9608
nono fajnie jak bym sie załapał ;) np. z kuniem byśmy do powerpitu razem latali
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1966 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20366
wyniki dzis czy jutro ? :)

"Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali" Jan Paweł II 1983 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1700 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17197
ale ankiety byly do 9 lutego :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1702 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26527
Moim zdaniem do testu zostanie wybrany Koniu151
Wybieracie tylko jedną osobę ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
trudno robic rywalizacje 1 osoby

dajcie chwile jeszcze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4946 Wiek 6 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42640
Panowie prosimy dać Nam czas jeszcze do poniedziałku. Wtedy podamy 2 osoby i wszystko się wyjaśni. Gdyby ktoś miał jeszcze chęci może wstawić jeszcze ankietę.
Za obsuwkę przepraszam. Siła wyższa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 207 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5328
A tak czekałem z niecierpliwością. Ależ mi zależy żebyście mnie wybrali. Więc muszę poczekać.
Nadzieje dalej mam, liczę na was. Popatrzcie na mój tłuszcz :(

'Dieta- sposób odżywiania się niezbędny do uzyskania określonego celu'

Pomogłem?
WCIŚNIJ --------------------->

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

AAKG + HMB ?

Następny temat

BCAA = brak przyrostow ?

WHEY premium