SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST Optimum Nutrition Whipped Bites Bar, Whey, Amino Energy RTD

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20018

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Amino Energy:

1) Smak FRUIT FUSION
2) puszka 330
3) 9/10
4) produkt gotowy

Jedne z niewielu napoi sportowych który mi podszedł smakowo, pewnie ze względu że nie był za bardzo słodki, fajny smak mozna powiedzieć taki wieloowocowy, trudno do czegoś przyrównać konkretnego, delikatne pobudzenie.

Protein whipped bites
1) Smak : Salted carmel
3) 10/10

Protein whipped bites
1) Smak: Strawberry & cream
3) 10/10

Opisze oba batony. Dlaczego 10/10 smaki moze nie powalają na kolana, są dobre, ale zawsze oceniam tutaj takie produkty na tle innych dostępnych w handlu.
Konsystencja fajna, nie są twarde, gdzie trzeba je przeżuwać aż szczęka boli, truskawka wg mnie lepsza, trochę posmak kwaskwoaty jest a nie sam słodycz, najfajniejsze jest to ze są dwa małe batoniki w środku,

OPTIMUM NUTRITION WHEY
1) Smak : Chocolate
2) Próbkę rozpuszczono w 200 ml wody
3) Ocena smaku 8/10
4) Rozpuszczalność : 10/10

1) Smak : Strawberry
2) Próbkę rozpuszczono w 200 ml wody
3) Ocena smaku 10/10
4) Rozpuszczalność : 10/10

1) Smak : Vanilla
2) Próbkę rozpuszczono w 200 ml wody
3) Ocena smaku 7/10
4) Rozpuszczalność : 10/10


każda z porcji bez problemu się rozpuszczała w wodzie, nie potrzeba nie wiadomo ile machać, fanem truskawki jestem w każdej postaci, super smak nie czuć chemicznego dziwnego posmaku, za czekoladowymi smakami nigdy nie przepadałem, a tu miłe zaskoczenie, jeden z niewielu produktów gdzie czuć czekolade a nie coś kakao podobnego, wiec spory plus, vanillia jakoś specjalnie mnie nie urzekła, po prostu dobra.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160548 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234866

Amino Energy:
1) Smak FRUIT FUSION
2) puszka 330
3) ocena 10/10
4) produkt gotowy

Produkt nie tyle sam w sobie pobudza, co jest po prostu mocno orzeźwiający zwlaszcza na zimno prosto z lodówki, smak naprawde dobry, nie odbiega od monsterów na rynku energetyków, jednak tutaj dodatkowo posiadamy dodatek aminokwasów w skaldzie, co przemawia na plus za produktem



Protein whipped bites
1) Smak : Salted carmel
3) ocena 8/10


Protein whipped bites
1) Smak: Strawberry & cream
3) 7/10

Przede wszystkim uwagę zwraca podział batonika na dwa małe kawałki, które sprawiają, że możemy zjesć sobie jedną część, a drugą zostawić na poźniej lub oddać koledze/koleżance. Smak to słony karmel jak dla mnie bardzo słodki, słodycz nieco maskuje smak słony, jednak karmel jest dosc dobrze zaakcentowany, co sprawia, że baton jak najbardziej jest smaczny. konsystencja batona również jest mila dla podniebienia, nie trzeba rzuć, jest dosc kruchy i szybko rozpuszcza sie w ustach.

Smak truskawkowy podobnie, jak karmel mocno slodki. Wydaje się, że z truskawką slodycz jes jeszcze bardziej wyrazna. Batoniki idealnie naaja sie dla osob, ktore maja ochote na cos faktycznie mocno slodkiego, a wyroby cukiernicze niekoniecznie nadaja sie dla nich.




OPTIMUM NUTRITION WHEY
1) Smak : Chocolate
2) Próbkę rozpuszczono w 200 ml mleka
3) Ocena smaku 8/10
4) Rozpuszczalność : 10/10

1) Smak : Strawberry
2) Próbkę rozpuszczono w 200 ml wody
3) Ocena smaku 8/10
4) Rozpuszczalność : 10/10

1) Smak : Vanilla
2) Próbkę rozpuszczono w 200 ml mleka
3) Ocena smaku 9/10
4) Rozpuszczalność : 10/10

rozpuszczalnośc białek zarówno w wodzie, jak i mleku jest wzorowa, nie zostają żadne grudki, proszki czy inne historie. białko równiez się nie pieni, nie ma więc problemu z szybkim przygotowaniem i wypiciem.

Najbardziej podszedl mi smak waniliowy, ktory rozpuścilem w mleku. Uwielbiam smaki waniliowe odzywek, wiec nie moglem sobie odmowic opcji wykorzystania bialka z mlekiem 3,2% tluszczu, gdzie smak mocno przypominal waniliowe lody
Smak truskawkowy jak i czkolada na podobnym poziomie. oba smaki są smaczne, na pewnoe w dluzszej perspektywie czasu znudzilaby mi sie truskawka, czekolada jak najbardziej nautralna.


Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2018-10-17 10:21:29
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Na wstępie przepraszam za opóźnienie z recenzja ale poczta Irlandzka obwachiwała paczkę przez tydzień

Cieszę się że zostałem wybrany to testu produktów ON bo dla nas weteranów były to kiedyś suplementy z plakatów, nieosiągalny święty grall oraz gwarancja najwyższej jakości na rynku suplementów. Względem jakości tak naprawdę niewiele się zmieniło nadal jest to Mercedes wśród marek ale po kolei..

Whipped Bites Bar
Jak wiele osób już wspomniało składowo ten baton wypada bardzo dobrze. Niska zawartość cukru przy wysokiej jakości proteinach.

Smak:Salted Caramel
Smak naprawdę bardzo dobry, nie zalepia jak większość batonow na rynku a jednocześnie idealnie nadaje się na przekąskę w podrozy/do kawy
9/10


Smak Chocolate
No tutaj już jak dla mnie za słodko, smak kojarzy mi się z piernikiem bądź tego typu wypiekiem
7/10

Amino Energy
Zakładam iż założeniem tego produktu był orzeźwiająco-pobudzający napój do popijania w ciągu dnia. Do tego celu moim zdaniem nada się wręcz idealnie, piłem go mocno schłodzony podczas długiego dnia w pracy i jeżeli miałbym się do czegoś przyczepić pod względem organoleptycznym to lekko za kwaśny. Niemniej bardzo udany produkt.
Smak 8/10
Na temat składu można by dywagowac czy maja sens tak niskie dawki Beta Alaniny czy Bcaa. Moim zdaniem nie zaszkodzi ale nie poczujemy tego. Kofeiny ma tyle co popularne na rynku energetyki więc każdy wie czego się można spodziewać.


Whey Protein
Na białeczka czekałem najbardziej
Przez wiele lat kupowałem te białka ale od czasu podbicia rynku tańszymi brandami o świetnej jakości wdalem się w romans z tymi drugimi.


Chocolate

Próbkę rozpuszczono w 150ml mleka
Smak 10/10 Jednym słowem PRZEPYSZNE.
Ocena rozpuszczalności 10/10 Kilka ruchów standardowym shakerem i idealnej konsystencji shake gotowy. Zero grudek.

Strawberry

Próbkę rozpuszczono w 150ml mleka
Smak 9/10 Bardzo smaczny intensywnie truskawkowy Cocktail bez nieprzyjemnego posmak slodzikow.

Ocena rozpuszczalności 10/10 Kilka ruchów standardowym shakerem i idealnej konsystencji shake gotowy. Zero grudek.

Vanilla

Próbkę rozpuszczono w 150ml mleka
Smak 7/10 Mimo iż nie jest źle to uważam że z wszystkich 3 najsłabsze. Wymieszane w 150ml mleka smak się praktycznie zgubił i został zdominowany przez smak mleka.

Ocena rozpuszczalności 10/10 Kilka ruchów standardowym shakerem i idealnej konsystencji shake gotowy. Zero grudek.
















3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 3785 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 21149
przepraszam za poślizga ale ostatnio mam mało czasu ponieważ praca i bieganie za 10 miesięczną córką po domu zapewnia mi tyle rozrywki, że nie odróżniam dni tygodnia i pór dnia

Po długiej przerwie postanowiłem przystąpić do testu firmy, która sama w sobie jest definicją jakości... długo korzystałem z tanich zamienników ponieważ niestety praca i zarobki nie pozwalają mi do końca stosować takiej jakości suplementacji jak bym chciał....

Whipped Bites Bar
super makro i skład. Mega pomysł dla osób takich jak ja, które uwielbiają słodycze i bez nich nie wyobrażają sobie świata. Podział na 2 batoniki w opakowaniu sprawia, że przyjemność z jedzenia można rozłożyć na dwie przekąski w ciągu dnia zwłaszcza jak się jest w ciągłym biegu

Smak:Salted Caramel
tego typu smak próbowałem w kilku produktach i przyznam, że lądował w koszu. Ciężko jest wybalansować ten smak i albo śmierdzi spalonym cukrem albo ma smak starej przepoconej skarpetki... tutaj zaskoczenie... smaczny i karemowy smak. Nie jest zbyt "nachalny" i idealnie trafia w mój gust.
10/10


Smak strawberry and cream
tutaj miałem duże obawy. Smaki "owocowe" nie są moimi ulubionymi i wręcz je unikam bo są moim zdaniem mdłe... Tutaj małe zaskoczenie. Smak przypomina mi albo Muller Milch Strawberry albo "mr ron" cukierki czekoladowe o smaku truskawkowo śmietankowym... normalnie bajka... taki smak owocowy zdecydowanie mi pasuje.
8/10

Amino Energy
Dzień, w którym próbowałem produkt był dla mnie dość ciężki i zabiegany. W robocie miałem dużo biegania a ostatniego łyka wody brałem prawie 3 godziny wcześniej i naprawdę chciałem się dobrze nawodnić oraz lekko rozbudzić. Tutaj miałem obawy, że producent zrobi coś pokroju "kwasu" lub "Monster ripper" czyli przesadzi albo z kwasowością albo ze słodyczą, która mnie "zmuli" Smak mega orzeźwiający mimo trzymania napoju w temp. pokojowej. Smak bardzo intensywnie owocowy i mega smaczny.
Smak 10/10


Whey Protein
Jak już wcześniej wspomniałem od jakiegoś czasu przeskoczyłem na tańsze produkty czysto oszczędnościowo. Z firmą ON miałem styczność w przeszłości w postaci produktów GOLD, które bardzo mi smakowały ale z wiadomych przyczyn były zastąpione innymi tańszymi z przymusu.

Chocolate

Próbkę rozpuszczono w 150ml wody
Smak 10/10
Kurde... czekolada to czekolada... nie ma co tu dyskutować dla ludzi, który mają problem jak ja pożegnać się ze słodyczami idealnie zastępuje normalne słodycze zapewniając smak czekolady
Ocena rozpuszczalności 10/10
Białka piję z zimną wodą więc w przypadku wielu produktów była walka o rozbicie grudek i pozbycie się piany. Tutaj mega zaskoczenie "trzy ruchy i ..." mam gotowy produkt do wypicia bez zbędnej piany, która opada przez kilkanaście kolejnych minut. Po prostu kilka machnięć i mogę pić gotowy super rozpuszczony produkt

Strawberry

Próbkę rozpuszczono w 150ml wody
Smak 7/10
Jak już wspominałem w przypadku batona... nie jestem fanem "owocowych" smaków, a tutaj znowu posmak Mullerka albo cukierka czekoladowego, które są znane z wizyt na imienianach u babci więc został wypity bez marudzenia
Ocena rozpuszczalności 10/10
jak wyżej

Vanilla

Próbkę rozpuszczono w 150ml wody
Smak 10/10
Klasyczny smak, który dla mnie jest alternatywą smaków "słodyczowych" zawsze tym smakiem daję sobie odpocząć od białek o smakach mocno słodzonych jak czekolady i ciasteczka. Tego typu produktów sporo próbowałem i różnie się to kończyło. Tutaj nie mam zastrzeżeń... Wanilia to Wanilia... Klasyka gatunku i zawsze będę jej fanem

Ocena rozpuszczalności 10/10
jak wyżej













...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 3785 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 21149
z uwagi na ograniczenie w fotkach w osobym poście dodaje kolejne













...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11395 Napisanych postów 72676 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958489
Dzięki (prawie) wszystkim za dodanie opinii na forum, kto nie dodał jeszcze na sklepie sfd przy testowanych produktach - ma teraz czas by to zrobić.
Na dniach ogłosimy listę nagrodzonych osób za najciekawsze opinie w temacie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11395 Napisanych postów 72676 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958489
Organizator i sponsor testu uznali iż osobami, które otrzymają nagrodę za najlepsze (ich zdaniem) recenzje zostają:

ej_kozuchowska
i
Czawaj


Gratulacje!
Wasze dane adresowe posiadam, więc spodziewajcie się jakoś na dniach otrzymania paczuszki.
Byłoby miło, gdybyście wstawili zdjęcie tutaj w temacie otrzymanej nagrody.

Wszystkim osobom, które bardzo rzetelnie podeszły do testu - dziękuję raz jeszcze i na pewno sobie zaplusowaliście na przyszłość, praktycznie nie ma do czego się doczepić, wybór był trudny aby z grona tak świetnych wpisów nagrodzić tylko 2 osoby.
To pokazuje, że poważnie podeszliście do tego tematu, dzięki temu na pewno nie był to ostatni test w tym dziale
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14678 Napisanych postów 53199 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400740
Gratulacje dla nagrodzonych
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 210 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1687
Pieknie gratulacje dla nagrodzonych i calej reszty!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Bardzo mi milo! dziekuje wszystkim za wspolzawodnictwo i docenienie mojej opinii!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przedtreningowki i kreatyny

Następny temat

Serious mass czy True mass

WHEY premium