SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST Niesponorowany/Martainn, o Martainn co z Ciebie wyrośnie?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18542

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
BzykuDG chodzi, żeby zmniejszać co serię ilość powtórzeń i dodawać ciężaru?
Szczerze mówiąc to nigdy nie myślałem, że małe ciężary i duża ilość powtórzeń na redukcję. Na dużych też można się zredukować, bo w sumie tutaj i tak największą rolę odegra dieta i aero.
A z supli to zaczynam Dren. Poszła pierwsza kapsułka.
No i stricte redukcja tak jak polecaliście. Ale wg. Carb Cycling. Więc wartości wyglądają trochę inaczej. Przede wszystkim mniej węgli. Reszta na podobnym poziomie zostaje.
Poranna porcja supli
Dren 1 caps
Omega-3 1 caps
CLA 2 caps
Probiotyki 4 caps
Liver Detoxifier 3 caps (Glutanion tu jest, szkodaże tak mało)
Aloes 50ml
Vitamin A-Z 1 caps
Mono PowerXsport 5g.
I lecę do pracy. W pracy kurak z warzywami i olejem lnianym. Potem Whey i oliwa i na trening. Od jutra mam aparat więc będzie więcej zdjęć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Dokładnie o taką progresję mi chodzi. Najwięcej tłuszczu spalamy przy największym wydatku energetycznym, czyli przy dużych obciążeniach. Poważnie pomyśl nad progresją obciążenia przy powtórzeniach 12-10-8-6. Na mnie podziałało to idealnie.

Dren zostawiłbym na sam koniec redukcji, przy Twoim obecnym BF wrzuciłbym Dymaburn lub Scorch'a, no ale już po fakcie .

Powodzenia.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Hmmm. Muszę to przemyśleć. A raczej nie przemyśleć tylko wprowadzić. Zamiast Drena w takim razie wezmę Drenalin Hardcore. Jest sporo łagodniejszy.
Oglądałem Twoją redukcję. Poszło bardzo dobrze, dlatego też zastosuję się do tego co radzisz:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 10215 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 55546
imo tez tak zrob z tymi spalaczami, dren jest b.mocny i zostaw go na sam koniec.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
jak Bzyku, nie bać sie ciężkiego treningu, bo muskłów nie bedzie

supelki smakowite masz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Masa supli z czego sporo nie jest jeszcze za bardzo przetestowana (nie ma opinii - czekam na twoje).

Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Celem były produkty mało stestowane. Na następny test jeśli uda się redukcja chciałbym zapodać takie, jakich nikt jeszcze nie testował. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
Odnośnie Drena. Minęło kilka godzin od przyjęcia porcji. Na razie wrażenia jak najbardziej pozytywne. Lekka euforia, dobry humor, chęć do pracy i lekkie grzanie odczuwalne. Ale tak jak radzicie. Dren pójdzie na koniec.
Na śniadanko zjadłem 100g płatków z Wheyem Łowickim cappuciono. Smakowy szejk i 5 minut roboty.
Jestem też po drugim posiłku. Whey + omega-3 + błonnik + CLA i 15ml oleju lnianego i 10ml oliwy.

Zmieniony przez - Martainn w dniu 2009-11-02 10:23:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
znowu opierasz swoja diete na whey'ah?

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Wygodne to jest. Dresonator przygotowywał się na samych wheyach jako źródło białka i wygrał PP. Wiadomo, nie ten poziom ale zawsze. Whey idzie tylko do śniadania i do 2 posiłku. Potem jest normalnie żarcie. Rano nie mam za bardzo czasu bo wcześnie do pracy wychodzę, a potem po prostu wygodnie. Koło 13 robi się już większy luz w pracy i mogę sobie pozwolić na normalny posiłek. Ale jednak głównie chodzi o lenistwo. Wheya wraz z białkiem z konkursu które przyjdzie niedługo mam ok. 9 kg, więc mogę w ten sposób. Wiadomo, nic nie zastąpi normalnego jedzenia, ale czasem wolę po prostu się szybko napić i mieć z głowy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

szybka masa co na nia

Następny temat

Potrzebuje rady

WHEY premium