SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST Całoroczny 2x Knockout, Xtreme Stack, Cell Pump!-Pods.2KO nr2 str 9

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21009

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 2157 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38624
duze łapska, barki dobry ksztalt
klatka i przede wszystkim tors odstaje, wrzuc nogi jeszcze
o ile upilnujesz zarcia venom powinien co nieco odslonic
gino/lipo ?



Zmieniony przez - emilooos w dniu 2007-11-18 23:25:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 457 Wiek 28 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36794
Ewentualnie możesz wrzucić zdjęcia w różnych pozach, będzie lepsze porównanie. Bika i klate bokiem, zdjęcie całej sylwetki z nogami, barki tyłem, najszerszy przodem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 393 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9525
jak jesteś taki mądry to powinieneś wiedzieć, że jest różnica np. gdy ktoś wraca do dawnej formy i gdy ktoś jest początkujący

edit: więcej nie zaśmiecam tematu


Zmieniony przez - komar.bzzz w dniu 2007-11-19 08:43:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1543 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28474
dobra sory mistrzu, nie zrobie kupy przez 2 dni i bede wazyl 0,5kg wiecej, mysle ze z 1cm w bicu bedzie wiecej, napewno.....



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 393 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9525
nie rozumiem o co Ci chodzi
umiem zmierzyć se bica i skoro miarka pokazuje wzrost to nie kłamie, waga też nie kłamie
może u Ciebie wysranie sie wpływa na wielkość bica
bez obrazy oczywiście i koniec naszych wypowiedzi bo nie mają one związku z tematem testu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 714 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6714
bez komentarza pytajjło z tą kupą dobrze podsumowałeś

koniec spamu.

Zmieniony przez - patryksk8 w dniu 2007-11-19 17:50:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3454 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33518
pytajło weź ty chłopie sie doedukuj, to ze tobie nie idzie to nie znaczy ze komus tez nie idzie.

"..im Bewußtsein der Verantwortung vor Gott oder vor dem eigenen Gewissen.."

robie formę na euro 2012
potrzebujesz pomocy - pisz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 266 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2270
emilooos : no mam lipo troszke ale nie przejmuje sie tym licze ze z czasem zejdzie. a co do klatki to jest to moja kula u nogi cwicze ja najpoprawniejsza technika i w ogole przykladam sie jak moge ale nie idzie no..
pozdro


Zmieniony przez - Rastamaran w dniu 2007-11-19 20:46:04

Train4Life

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2969 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26817
fajnie.. nikt wcześniej tego nie robił całoroczny test.. produkty OLIMP'a w większosci.. więc chyba OLIMP powininen troszke przysponsorować hehe taka reklama

5cm w bicku na cyklu to naprawde sporo.. ale jak wiadomo już wcześniej ćwiczyłeś.. mięśnie posiadają tak jakby "pamięć" dlatego efekt na cyklu mógłby taki być.. szybko wróciło troche mi się nie chce wierzyć.. no ale dobra.. jakoś to sobie wytłumaczyłem

komar.bzzz - tyle już na forum jesteś,a taką głupote palnąłeś.. 400g na wadze, 2 tygodnie i 2cm w łapie więcej.. to te 2cm w tej łapie to niby skąd ? powietrze.. ?!

będe wpadał odwiedzać test i jestem ciekawy jak będzie za 10miechów życze wytrwałości i pamiętaj matura to nic strasznego.. ale z tego co widze to chcesz ją zdać na 6 fakultety nauka itd..

powo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1543 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28474
j/w
nikt mi nie wmowi ze po 400g zrobil 2cm w lapie, to jest nie realne z kazdego punktu widzenia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co brac z thyrothermem ?

Następny temat

Jak brać...?

WHEY premium