SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TESTO PONIŻEJ NORMY PRZY 1250MG OMKI !!!!!!!!!!!!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8146

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 10337 Wiek 1 rok Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56955
jak b w dece byl tesc to by wyszlo na wynikach swoja drpoga wzuc te wyniki dla pewnosci
pozdro

Macieja
MY FOTO http://www.sfd.pl/temat208080/ i strona 4

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 343 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2224
ale co ja mam wam wrzucać jak kwit wypieprzyłem od razu po wyjściu z laboratorium ??

wynik miałem 1,209XX, norma jakoś od 1,9 do 9 była... nie pamiętam


sqrwiel moze deca tez walona skoro dobrze dymasz

deka musi być tam bo na offie miałem teścia 5 z hakiem... no to co innego tak by zaniżyło wynik ??

tak, staram sie pocieszać że nie miałem wałkowanych 3 środków z 3ech użytych do cyklu i że jednak ta deka to jest deka


no nic... dzisiaj poszło 500 prolki, jutro ruszam z mixem 250 cypka + 100 propka e3d

i w środe/czwartek znowu zrobie badanie testa... ja im kurva pokaże


co najśmieszniejsze z tej historii poprawiłem wyniki w wycisku na klatke i w martwym z teściem poniżej normy...


Zmieniony przez - sqrwiel_ik w dniu 2010-11-19 20:32:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1620 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 62299
Pewnie deka sporo zaniżona i stąd niski wynik a jednak brak dekadicka.
Jak sam nie ugotujesz to nigdy nie ma pewności co siedzi w środku A opinie na sfd są raczej mało wiarygodne.

Pomogłem? Daj SOGa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 343 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2224
chyba że deki jest 200mg rzeczywiście a w omce 50mg enana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 117 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 764
korva takie czasy ze kiedys sie smiano z fejków a teraz najlepszym bedziemy robić cykle z fejków bo i tak beda najlepsze.. niedługo piersi z kurczaka beda wałować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
"niedługo piersi z kurczaka beda wałować"

To akurat jest juz robione od paru lat

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 117 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 764
nosz korva to pewnie jak od ponad 2lat cały czas fejki zjadam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 343 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2224
teraz już nie bedzie tak że bede zakładał pół roku przed że zrobie cykl ze środków a+b+c tylko bedzie kupowane to co akurat wpierdzielają inni i co na pewno działa akurat W TEJ CHWILI ... nie ma już "kupuj X i Y, bo to najpewniejsze tam od iluś tam lat" jak to było z omką...

tylko to co aktualnie działa...a o egzotykach już zapominam wogóle.... teść, meta, anapolon, clen, t3... to co można szybko poczuć działanie i ewentualnie na badaniach wyjdzie co siedzi

boldy,oxy,treny,npp to se można teraz w dupe wsadzić chyba że ktoś ma dojście do samej wytwórni

jak wałują omke za 45zł to se wyobraźcie jaka primka jest na naszym rynku np ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 343 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2224
meksyk wchvj z tymi wałkami

jak zaczynałem chodzić na siłke to chłopaki sie chwalili że robią cykl na 2 paczkach omki, 200 tabs mety i puchli kurva jak brojlery na obiadach mamy teraz bramki w największych klubach obstawiają hahaha

Dzisiaj sie bije 1,5g omki ew, zero retencji i jeszcze miesiąc temu na forum wmawiali że to NA PEWNO PRZEZ DIETE
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kontuzja w trakcie cyku na PH, jak to rozegrać

Następny temat

CO JEŚĆ PODCZAS KURACJI BY NIE SZŁO W BRZUCH???

WHEY premium