SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kontuzja w trakcie cyku na PH, jak to rozegrać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1338

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1189 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18017
Kurde od 3 tygodni mam problemy ze ścięgnem,, prawie 4 tygodnie temu zacząłem cykl 2xHdrol, kiedyś pięknego popołudnia dla zabawy zabrałem się na siłowałem się z kumplem na rękę no i pojedynek wyrównany z 2 min oboję się staraliśmy ale remis zmoją przewagą, rękę wtedy nadwyrężyłem bardzo(2 następne dni po tym ręka mnie bolała jak po ostrym treningu, myślę sobie zaraz przejdzie , nie pierwszy i ostatni raz coś się nadszarpnęło)ale wciąż mnie ręka bolała na wysokości od połowy przedramienia do łokcia, myśle sobie ,że przejdzie zaraz i tak ćwiczyłem następny tydzień... Ból nie przechodził , zrobiłem tydzien przerwy od siłki i w pracy wolne akurat mi wyszło, więc spokojnie myślałem ,że się wykuruję, ale z poczatkiem tego tygodnia jak wróciłem do treningów( pomyślałem ,że już troche wziąłem to nie może się towar zmarnować i trza ćwiczyć) jednak ręka znów zaczeła mnie boleć.
Powiedziałem sobie,że do końca cyklu jadę na maściach przed treningami i jak skończe to spokojnie sobie do lekarza pójdę, i wtedy się wykuruję człowiek ,a tu byłem wczoraj na treningu klatka + barki już po pierwszym ćwiczeniu ściegno nie wyrabiało i czułem ból, trening skróciłem o 3 serie na klate i 2 na barki, skończyłem z bólem, który na szczęscie do wieczora minął . Spokojnie na noc dwie maści i lajt
Wszystko było spoko , dziś poszedłem do pracy ,a ,że w pracy trza było pudło z sprzętem na górę zanieść i to pudło drodze mi się wyślizgnęło , łapiąc je zanim upadło znów zbyt nadwyrężyłem ścięgno i już mnie tak bolało , że ciężko mi było ręką ruszać . Zwolniłem się z pracy
pojechałem do lekarza , L4 na dziś i poniedziałek oraz dostałem skierowanie do ortopedy (zapisałem się na poniedziałek)
bo lekarka twierdzi ,że skoro po prawie 3 tyg nie przeszło to może być coś powaznego ,powiedzcie mi co mam zrobić?
Pewnie o siłowni nie będzie mowy , nie wiem nawet czy do pracy będę mógł chodzić bo często różne rzeczy tam nosimy
zostało mi 78 kaps Hdrola...Co zrobić?
myślałem aby teraz przestać brać, zobaczyć co powie lekarz.Pewnie przerwa się szykuję dłuższa, i dopiero jak całkiem mi przejdzie zrobić krótszy prawie 40dniowy cykl na tych resztkach hdrolu.
jak uważacie?
Pech jak skur@@*yn(zwłaszcza jak się środek własnie wkręcał)
i chyba zamiast jednego normalnego będę musiał zrobić 2 krótkie cykle . Bo bez sensu wciąż teraz brać jak nie dam rady trenować co nie ?
Dodam ,że przez 3 tygodnie rękę smarowałem BENGAIEM,IBALGINEM i ketonalem jak bardzo bolało, ale zbyt nie pomogło


Zmieniony przez - kscman w dniu 2010-11-19 16:19:04
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 910 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 75121
No wlasnie ja po powrocie do Polski ide z tym problemem do specjalisty i czuje, ze wlasnie pod skalplem sie skonczy,a w kolejce jeszcze gino czeka wiec k.rwa masakra bedzie i przerwa tez nie krotka. Znajac mnie to bede odkladal do konca az mi sie cos zerwie albo wszystkie mozliwe tablety przeciw bolowe przestana dzialac.

"Rób swoje i nie patrz się na innych"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Lepiej przerwij jak masz sobie krzywdę zrobić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2346 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12822
jestesmy z ciebie dumni ze wygrales na reke i na nastepny raz daruj sobie taka litanie bo 90% tekstu tutaj zbedne. Pisz krotko i na temat a co do pytania to zakonczyc cykl, isc do lekarza, zrobic odblok

Doping.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 910 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 75121
Ja mam to samo z lewa reka. Bol jest przeokrotny. I garsc tabletek przeciw bolowych przed treningiem trzeba lyknac bo inaczej nie ma sensu nawet najlzejszego cwiczenia robic. Nie polecam mojej metody bo w ten sposob sie nie leczy kontuzji tylko ja poglebia. Ale ja nie mam czasu i ochoty na zadne przerwy(tym bardziej, ze bomba) wiec....

"Rób swoje i nie patrz się na innych"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2346 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12822
madre to nie jest bo zamiast leczenia tygodniowego to bedzie iles miesiecy. Bol oznacza stop,nie ruszac

Zmieniony przez - lysol24 w dniu 2010-11-19 18:19:12

Doping.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1189 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18017
w sumie racja, jest jeszcze dużo czasu na cykle a po co się męczyć kilka miesięcy.
Napisałem posta żeby ktoś z koksów mi tez to powiedział, a nie tylko moja kobieta i znajomi którzy nie ćwiczą bo oni tego nie rozumieją:)
Zastanawiam się też czy chodzić na siłke i robić same nogi /brzuch/aero czy ogólnie przerwa? ( bo za karnet nikt nie odda)

Zmieniony przez - kscman w dniu 2010-11-19 19:28:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 190 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5827
ja bym nogi robił i narzucił nawet priorytet ;) +brzucha mozna ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
No aero, może wytnij sie lekko i z czystej masy na cyklon wpadniesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1514 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26532
Też miałem problem identyczny jak Twoj w prawym przedramieniu miałem chyba naderwany mięsień z góry przedramienia jak łapałem hantle żeby zrobić unoszenie barku bokiem ból był niesamowity ale jak rozgrzałem sie już seriami już nie był tak odczówalny. ćwiczyłem twardo non stop i to ostro.Ból utrzymywał sie dobry miesiąc ale jakoś przeszło jak ręką odjął nawet nie wiem kiedy.także nie martw sie nie smaruj samo przejdzie. pozdrawiam

Życie zaczyna sie po 40-stce w pier*****m bicepsie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1189 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18017
nie bardzo ,Tobie po miesiącu przeszło mi już 3 tyg i nic lepiej mimo iż miałem tydzień przerwy,i nawet przy normalnych czynnościach jak choćby kierowanie autem czuję tą rękę.Więc może miejsce to samo ale pewnie skala problemu inna
Zobaczę co powie lekarz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1514 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26532
wiadomo lepiej przejść sie do specjalist dla świętego spokoju,może faktycznie coś jest nie tak,pozostaje życzyć szybkiego powrotu do zdrowia

Życie zaczyna sie po 40-stce w pier*****m bicepsie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

3 cykl rozpiska propozycje

Następny temat

TESTO PONIŻEJ NORMY PRZY 1250MG OMKI !!!!!!!!!!!!!

WHEY premium