SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST/Polaco_92-siła klaty jak u ogra%-)-Xpand+Cell Pump!!!-Podsumowanie str.28-31

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36312

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 979 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25590
Fajny test.
tez bede robil taki cykl, jezeli lapia cie tak czesto skurcze to kup sobie magnez.pozdrawiam bede sledzil do konca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 109635
brakujący filmik
http://pl.



dzięki i zapraszam do śledzeniajeszcze trochę zostało do końca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 6212 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49212
a ja sie bede dale upieral ze przy wykrocznym musisz robic wiekszy krok by stopa na ktorej jest przysiad byla dalej wysunieta przezco podudzie prostopadle do podloza i kolano niewychodzace za stope :) a zarazem noga w tyle bardziej cofnieta przezco mniejszy kont ugiecia ;]
co do uginania (na dwuglowe ) to "walek" ustaw wyzej aby byl na wysokosci pieta-achilles ;]
a pozatyn lecisz dalej !!! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 109635
dzięki dzięki a co do walka wiem ciągle ktoś tam zmieniał to zapomniałem sobie ustawić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 234 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9529
ten twaróg to wg mnie najlepszy z najlepszych :)

powodzenia

pzdr
:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3869 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31045
Masz jakas podkladke pod stopami przy przysiadach ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
walek ma byc w takim miejscu aby przez caly ruch uginania nie zmienial swojego polozenia

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 109635
*33*DZIEŃ TESTU "Piątek"


WL 22kg x 10///42kg x 8///62kg x 5///72kg x 3/// 82kg x 3/// 96kg x 3,3///106kg x 1,///102kg x 2,1 technicznie z zatrzymaniem
Aktywne opuszczanie 116kg x 1///120kg x 1,1
Trzymanie sztangi 124kg x 1,1///20sec
Wyciskanie wąsko 76kg x 8///80kg x 6,6,6
Poręcze 6,6,6 + 5kg
Prostowanie ramion na wyciągu stojąc 30kg x 8,6,6,6
Brzuch dowolnie 10 min różnych kombinacji



rano wstałem wypiłem Cell Pump o mało co nie zwymiotowałem...potem pojechałem mamie pomóc w robocie przyszedłem zjadłem śniadanie jakoś apetytu nie miałem...wogole coś sie dziwnie czułem potem siedział w domu... no poszedłem na siłownie jak zawsze z chęciami no ale cóż siły mi zabrakło w drugim powtórzeniu z 106kh załamka... potem już dosłownie ćwiczyć sie nie chciało ciągle o tym myslalem wyciskanie wąsko tez mi słabo szlo...jednym słowem masakra...ale zobaczymy co będzie dalej trzeba być dobrej myśli ale jakoś nie mogę o tym myśleć jeszcze jak widzę następne treningi jaki tam będzie ciężar to masakra...nic dobrze ze dzisiaj nie mam roboty...idę coś zjem i będę odpoczywał...

a na fotce zupa z takim czym co ma 20 coś białka i wogole bardzo zdrowe nie ma takiego czegoś w Polsce




sewey-rolka była ciągle w tym samym miejscu

Cybul08-nie siłownia nie ma czegoś takiegoale dobrze jest...

Zmieniony przez - polaco_92 w dniu 2008-04-04 18:53:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
troche nizej jeszcze ;)

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 109635
o tym już pisałem ze zapomniałem zniżyć bo dużo ludzi to tez używało i nie każdy ma takie same nogi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Niewielkie dawki kreatyny poza cyklem

Następny temat

kreatyna

WHEY premium