SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST/Polaco_92-siła klaty jak u ogra%-)-Xpand+Cell Pump!!!-Podsumowanie str.28-31

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36211

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 775 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22704
Polako gratulecje ogólnie . A dalej co planujesz znowu jakis test ?? Czy na plaże sie przygotowujesz ?

http://www.sfd.pl/Cineko/dziennik/_no_to_leeecimy-t598458.html#post3 / dziennik treningowy

"Bez woli przygotowania, nie ma woli zwycięstwa"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 109635
niee następny cykl jakoś po wakacjach i nic nie szykuje na plaże ani nic siła siła i jeszcze raz siła

dziękuje wszystkim za mile słowa!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
jak na ten wiek swietnie
gratuluje

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Polaco to wogóle wymiatacz, ma 16 lat, a tak daje. Ale też trza przyznać, że ma dobrą genetykę do ćwiczeń siłowych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6903
Cały test śledziłem z "ukrycia" i trzeba przyznać że siła konkretna jak na ten wiek gratulacje i oby tak dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1408
No Polaco, świetne efekty ! Szczere gratulacje Jak na ten wiek to wymiatasz Życzę powodzenia w dalszych treningach i trzymam kciuki - niech SIŁA będzie z Tobą ! PS. Jak długie robiłeś przerwy między seriami ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 109635
witam i dziękuje

przerwę miedzy rozgrzewka jakieś 1,5min a miedzy właściwymi seriami około 3 min coś takiego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 775 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22704
Polaco oprócz tego że zrobil te 16 kg na ławie to jeszcze ładnie sylwetke zmienił chociaż jego posiłki na to nie wskazywały

http://www.sfd.pl/Cineko/dziennik/_no_to_leeecimy-t598458.html#post3 / dziennik treningowy

"Bez woli przygotowania, nie ma woli zwycięstwa"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 109635
taka dieta działa na mnie dobrze hehehhee jak widać nie zalałem sie ani nic a jadłem co jadłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 775 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22704
No po teście sylwetka ładnie sie zmieniła. Żeby na mnie też taka dieta działała

http://www.sfd.pl/Cineko/dziennik/_no_to_leeecimy-t598458.html#post3 / dziennik treningowy

"Bez woli przygotowania, nie ma woli zwycięstwa"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Niewielkie dawki kreatyny poza cyklem

Następny temat

kreatyna

WHEY premium