SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEN-SHIN / DZIENNIK / TS CZYLI SIŁA PO 30-TCE

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5070

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
To wychodzi ok. 15kg gryf w suwnicy...na mojej przynajmniej by tak było

To za miesiąc będzie ostra jazda

Zmieniony przez - Helssing w dniu 2009-05-24 10:55:26

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Ten jak Ty teraz ciągi robisz? Klasykiem czy sumo??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2414 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10933
Powodzenia

Cóż Mam Napisać, Że Jestem Bardzo Silny, Nie Dopiero Do Tego Dążę.....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1341 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26265
Tak na szybko wypiska z wczorajszego treningu:

- wyciskanie leżąc 40/10, 52,5/5x5
- martwy ciąg 40/10, 60/8, 80/6, 100/4, 125/3x3
- biceps 35/5x5
- wiosłowanie półsztangą jednorącz 40/5x5
- pompki na poręczach 5x8p

Wszystkie ćwiczenia w zasadzie lekko. W martwym ciągu mała pomyłka bo powinno być 127,5kg co stanowi 75%CM w tym ćwiczeniu. Najciężej było oderwać sztangę od samej ziemi ale jak już te kilka centymetrów uniosłem ciężar to potem już bardzo lekko.

"Nie ruszaj gówna póki nie śmierdzi" - mówi staropolskie przysłowie

http://www.sfd.pl/_TEN-SHIN_/_Dziennik_/_Trojboj_Silowy_-_metoda_6x6-t376521.html
ZAPRASZAM!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1341 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26265
Helssing - jak znajdę jakąś fotkę tej suwnicy to wstawię. Do sztangi są zamontowane jakieś takie linki. Nie mam pojęcia po co one są.G ryf mogę po szynach przesuwać jednym palcem i jakoś tak lekko jest. Nie wiem czy ten gryf choćby 10 kg waży.

Sene - od jakiegoś czasu robię sumo.Powiem Ci, że całkiem nieźle mi wychodzi,dużo lepiej technicznie niż kiedyś.Wstawię za jakiś czas filmik to sam zobaczysz

Oride - dziękuję

"Nie ruszaj gówna póki nie śmierdzi" - mówi staropolskie przysłowie

http://www.sfd.pl/_TEN-SHIN_/_Dziennik_/_Trojboj_Silowy_-_metoda_6x6-t376521.html
ZAPRASZAM!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
To dobrze. Wrzucaj Ja już praktycznie opanowałem nowy ruch i działa świetnie. Kusi mnie żeby wypróbować na jakiś konkretniejszych ciężarach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
W sumo miałem zdecydowanie lepsze wyniki siłowe aniżeli w klasyku. O sumo juz będę mógł zapomnieć niestety, ze względu na kolano. Dobre i to.

Jak Sene napisał , kwestią czasu jest kiedy konkret ciężary będziesz podnosił.

Pozdrawiam.

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1341 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26265
Cześć!

Na początek zaległa wypiska z czwartku:

- wyciskanie leżąc - 20/10, 40/8, 60/4, 75/3x3
- wąski docisk - 60/5x5
- skos góra - 50/5x5
- przysiady - 70/5x8p
- brzuch - 3x8

Tu już kolejny skok ciężaru w każdym ćwiczeniu.W WL wszedłem na 75%CM.Trochę ciężkie ale to dopiero drugi trening po przerwie.
Przysiady niby lekkie ale naoddychać się trzeba.Skos jakoś dziwnie lekko.Myślałem że po WL i docisku będzie ciężej

"Nie ruszaj gówna póki nie śmierdzi" - mówi staropolskie przysłowie

http://www.sfd.pl/_TEN-SHIN_/_Dziennik_/_Trojboj_Silowy_-_metoda_6x6-t376521.html
ZAPRASZAM!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1341 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26265
Tym razem wypiska już niemal na bieżąco. Wczorajszy trening prezentował się następująco:

- barki 45/5x8p
- przysiad 20/10, 40/8 60/6, 80/4, 105/3x3
- przysiady ze stojaków 125/3x3
- wspięcia na palce 125/max
- brzuch(skłony boczne ze sztangielką) 28/3x10p.

Przysiad całkiem nieźle.Jest głód ciężaru.Mimo,że czuje się ciężar na plecach i jest walka to wiem, że za 2-3 treningi 105kg będzie stanowiło jedną z serii rozgrzewkowych
W przysiadach ze stojaków najtrudniejszy jest pierwsze powtórzenie - wstanie ze sztangą. Trudno się dobrze ustawić pod sztangą ale jak już się ją uniesie to jest OK. Drugie i trzecie powtórzenie w zasadzie bez problemu.

Szkoda, że nie wziąłem aparatu bo nakręciłbym ciekawy filmik - 3 gości stojących niemal w rzędzie przed lustrem robiących bicepsy ze sztangą łamaną Sezon w pełni! Ogólnie przed wakacjami zauważyłem ogromny wzrost trójboistów w siłowniach. Tylko Ci trójboiści mają chyba inne spojrzenie na trójbój. Rozmowa z jednym z trójboistów wyglądała mniej więcej tak:

[K]olega - cześć! też ćwiczę trójbój tak jak ty tylko inaczej
[J]a - o to ciekawe.A co dzisiaj robisz?
[K] - wszystkie trzy ćwiczenia na raz
[J] - K...a, przetrenujesz się! Kto robi WL,MC i siady w jednym dniu?!
[K] - a kto mówi o MC i siadach? Ja robię dziś WL, biceps i triceps!

"Nie ruszaj gówna póki nie śmierdzi" - mówi staropolskie przysłowie

http://www.sfd.pl/_TEN-SHIN_/_Dziennik_/_Trojboj_Silowy_-_metoda_6x6-t376521.html
ZAPRASZAM!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
a kto mówi o MC i siadach? Ja robię dziś WL, biceps i triceps! - tego jeszcze nie słyszałem

Powrót do korzeni :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Początek. Trening

Następny temat

Coś nie tak z brzuchem

WHEY premium