SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TARCZYCA.....WYNIKI BADAŃ

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8503

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9051 Napisanych postów 82729 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699742
j.w
i nie jedz już tych "białek"

Zmieniony przez - flex1976 w dniu 2010-05-28 16:45:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 719 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9862
Badania na T3, T4, i dobry endokrynolog, to będzie to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
Prawie kazdy spalacz tluszczu ma boostery tarczycy dlatego do czasu wyjasnienia problemow raczej bym od tego typu srodkow trzymal sie z dystansem

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261567
jakbym o sobie czytal ale nie bede sie rozpisywal jak to sie potoczylo bo nie chce cie straszyc Mozliwe ze nic wielkeigo ci nie jest



Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2010-05-28 19:15:13

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
trzeba zrobić forumową zrzutkę na trumnę !
ale wypłatę mam dopiero 10







ps.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7756 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 46687
wez zayeb jakas autobiografie
bedzie bestseller jak jasny kuktas

It's not Revenge, It's Punishment!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam tak samo..i nie wiem czy to nei od tarczycy.

lece własnie w poniedziałek zrobic badania.. W rodzinie ojciec babcia maja problemy z tarczycą.


Rownież mam nadmierną potliwosc nawet jak jest zimno. głwonie pocą mi sie plecy...pachy juz tak nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9051 Napisanych postów 82729 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699742
teraz będzie moda na sfd badać tarczyce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 286 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1579
Przegibon co ty odkvrwiasz, weź mnie nie strasz nawet

japjerdole...



wez zayeb jakas autobiografie


już mi to kilka osób mówiło

czasami mam wrażenie że jestem w jakimś yebanym truman show... tyle przygód co ja to nie ma kurva nikt...

teraz jeszcze tarczyca mnie doszła do parteru...


Mam tak samo..i nie wiem czy to nei od tarczycy.
lece własnie w poniedziałek zrobic badania.. W rodzinie ojciec babcia maja problemy z tarczycą.
Rownież mam nadmierną potliwosc nawet jak jest zimno. głwonie pocą mi sie plecy...pachy juz tak nie



u mnie podobna sytuacja...

babcia, mama, mają jakieś też tam zaburzenia tarczycy...

do tego to pocenie nadmierne... cały czas mi jest gorąco


Najbardziej wkvrwiające jest to że zdrowy człowiek nie rozumie dlaczego otwieram okna w pokoju w środku zimy.... BO MI JEST KURVA GORĄCO !! -15st. na dworze a ja i otwarte okno bo inaczej nie usne karrwasz twarz

a lato to już w ogóle...

zawsze przed wakacjami musze żylete robić bo praktycznie całe lato chodze bez koszulki tak mnie kurva grzeje


Zdrowy człowiek może wyskoczyć w puchowej kurtce w środku lata na dwór i sie nie spoci tak jak ja bez koszulki...

Zmieniony przez - sqrwiel_ek w dniu 2010-05-28 21:58:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1558 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 70319
Jakbys mial niedoczynnosc, to bys dostal euthyrox i jeszcze bys woda naciagnal, retencja by fest byla.

Moja matka juz sie na tarczyce leczy prawie od 20 lat. Tylko u niej na pocztku czesto sie te zaburznia zmienialy, raz miala nadczynnosc, a raz niedoczynnosc.

O i jeszcze jedno, wole i wytrzeszcz oczu sa przed Toba.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prolo + deka + meta

Następny temat

Czy dołączyć prop?

WHEY premium