SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

prolo + deka + meta

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1416

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 4524 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 33482
Witam, celem cyklu jest masa. Deka juz zakupiona - 20ml atomica. Do tego jeszcze jakis enan, prolka/ew. iran i meta na kicka. Jestem ekto i nie licze kcal na masie, w moim przypadku nie ma to wiekszego sensu, nie zalewam sie, co nie znaczy, ze nie trzymam diety. Dopiero jeden cykl za mna, dlatego prosze o pomoc bo w tej dziedzinie mam jeszcze malo doswiadczenia. Jakie dawki do mojej wagi ? Jak byscie widzieli ten cykl ? Pozdrawiam.

Waga: 85

Wzrost: 175/176

Obwód klatki: ok. 107cm

Obwód ramienia: ok. 40cm

Obwód talii: ok. 82cm

Obwód uda: ok. 60cm

Obwód łydki: ok. 42cm

Staż na siłowni: 2,5 roku

Ilość spożywanego białka: 2-3g/kg mc

Ilość spożywanych węglowodanów: w hvj

Ilość spożywanych tłuszczów: 1-2g/kg mc

Opis przebytych cykli sterydowych: 1 cykl : omka + meta

Trening: split

Cel cyklu: masa

Odstęp czasowy od ostatniego cyklu: pare miesiecy

Poziom BF%: niski

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy): chudnięcia

Stan zdrowia: bdb

Sklonność do łysienia lub porostu owłosienia: porostu owłosenia

PPM podstawowa przemiana materii: nie licze kcal jak juz wspomnialem

Wyciskanie leżąc (MAX): 4serie x 5 powt na 100kg

Martwy ciąg (MAX): ok. 200kg

Przysiad (MAX): ok. 200kg
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 871 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4836
to z kad tyle sogow nalapales jak nie miasz doswiadczenia ;)

moim zdaniem minimum

1-10 deka 250mg/ew
1-8 enan 200mg/e4d z przejsciem na e3d
9-13 prop 100mg/e2d

mete zostaw, a tescia zmien to bedzie progres enana dluzej niz 8-9tyg nie ma sensu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 4524 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 33482
mete chcialem na kicka dac ze wzgledu na dlugi estr enana. z propem dobry pomysl, szczegolnie na lagodniejsze zejscie. myslalem o tym i tak tez zrobie.

ps. sogi sam nie wiem skad sa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
nie bil bym malych dawek to nie jest**** wie ile ale jak walic to i czuc a nie sie głowic czy moze za malo... nawet deke do 300smialo irana se skrec dziala ale tez nie oszczedzaj 250mg/e4d potem przejdz po 4 tyg na e3d i bedziesz czuł ja tak jade jestem w 8 tyg tylko nie przeszlem i gdyby nie deka to progres stop, jak tam uwazasz ja za mniejsze stezenie bym sie nie łapał masz na starcie 85kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
spokojnie poczujesz to ponad 3 miechy cyklu ladnie bedzie sie budowalo zarcia trzymaj u mnie retencji nie widac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
u mnie na pierwszym cyklu tez retencja mala. takze mysle, ze i w tym bedzie git. dzieki za rady. soga juz wbilem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
oglonie z enanem to jednak bym radzil zrobic tak jak mowilem takie moje spostrzezenia chyba gdzie sie tak z uwagi na to ze enan sam w sobie sie taperuje jak dla mnioe zbyt szybko to lepiej podbic czestotliwosc ale kazdy musi to na swojej dupie poczuc jak poczujesz brak postepow to podbij i powinno czesac lepiej a pozatym deka dojdzie i dopiero poczujesz sie ze jestes na cyklu z poczatku szalu nie ma ale stopniowo do przodu , pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1610 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6674
1-10 deca 300ew 1-9enan 500ew 10-13prop100e2d 1-4meta25/30ed

(ON)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
ok, sogi wbite dla was.

a co do firm ?

deka juz kupiona - atomica
enan wybralem - irana
a meta ? jelfa za droga, moze eap ? razak ? scantel ? phoenix ? jakies sugestie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3967 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24190
wszystkie mety które wymieniłeś są ok
jedynie na razaka ktoś narzekał jakiś czas temu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
widzialem nowy desing razaka metki, swietnie sie prezentowal ale nie wiem czy dill ma juz dostepny nowy wypust. soga bije
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

EQUIPOSE

Następny temat

TARCZYCA.....WYNIKI BADAŃ

nutloveb