SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy dołączyć prop?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1065

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 224
Jestem na kuracji tescia enana, i zamowilem tamox z neta bo zaczyna mi sie cos robic dziwnego przy lewym sutku, koles ktory mial mi wyslac tamox pomylil przesylki i dostalem prop 100 100mg/ml atomic lab testosterone propionate 2 flakony, czy moge je jakos teraz dołaczyc do tego enana czy ew przedluzyc cykl? z ssa tylko biore tescia bez zadnego polaczenia do tej pory. A tamoxu dalej nie mam i coraz bardzoej sie wkurzam, moze z wawy by ktos pomogl w miare szubko?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7756 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 46687
kurcze fajnego masz dilera chcialbym tak

It's not Revenge, It's Punishment!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1610 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6674
Ankiete daj.I rozpisz cykl.

(ON)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 224
1. WIEK: 23
2. WAGA: 80
3. WZROST: 181
4. WYMIARY:
-biceps: 39
-klatka: 110
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 4 z przerwamli
6. DIETA:
kurczak 2 x dziennie, tuńczyki, białe sery, jajka, ryby, do tego gainer serious mass i witaminy.
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: metandienone jak mialem 17 lat
8. TRENING: 3 razy w tyg
9. CEL CYKLU: masa, rzeźba
10. ODSTĘP CZASOWY PO OSTATNIM CYKLU: 6
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): brak do tycia
13. STAN ZDROWIA: zdrowy
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: nie
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 130
-martwy ciąg: nie mierzylem
-przysiad: 100

enana biore 1-9 200mg/e5d

no dilo taki sobie, zamowilem w sumie z neta, miał sie nie pomylic a sie pomylił.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 522 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21190
ten cykl skończ, a propa trzymaj na następny cykl

Jak nie po dobroci to pod chwytem !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 805 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6300
przy takiej dawce gino? pewny jesteś ?

Nawet najlepszy koks nie zastąpi dobrej genetyki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1610 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6674
Hmm..jedz solo tego enana.Jak dla mnie trening 3x tydzien to za malo.A tego propa mi odeslij lepiej:D

(ON)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 224
no nie wiem wlasnie czy to gino, tak mi sie wydaje, w okolicy lewego sutka czuje stwardnienie ktore boli mnie, dodam ze zam sutek ani przysadka mnie nie boli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 224
Jak dla mnie 3 razy w tygodniu po półtorej godziny na silowni wystarcza uważam ze robie dobry trening i efekty widać, jestem juz w 4 tyg kuracji i od poczatku poszlo mi 6 kg mysle ze do koncza dociagne jeszcze z 5.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 805 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6300
jeśli to gino to odradzam propa dopóki nie załatwisz nolvy !

Nawet najlepszy koks nie zastąpi dobrej genetyki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 224
no sam myslalem ze juz dzis zaczne brac nolve a tu tylko wiekszy wqrw, musze poszukac gdzie indziej, a propa to chyba odstawiam potrzymam na zime cos dokupie do tego jeszcze.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TARCZYCA.....WYNIKI BADAŃ

Następny temat

Trinex 200 razak stosowal juz ktos??

WHEY premium