SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sztuka walki dla 12 latka

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5333

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 174
Chcę wiedzieć jaka sztuka walki jest dla mnie odpowiednia i prosze żebyście nie pisali jakiś stylów np. capoeria czy kung fu
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wirda Taekwondo Coach
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 4979 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35920
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
To jak jest - mamy pisac co jest odpowiednie czy tez nie?

Dla 12 - o latka to widzial jakis chwytany. Zapasy albo judo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1750 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23076
Zależy co masz do wyboru w mieście , ale stawiałbym na chwytany czyli judo , zapasy , bjj jeśli w takim wieku przyjmują .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GizmoTKD Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1884 Wiek 51 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21505
A co Cię interesuje? Pociągają Cie style kopane i uderzane, czy też raczej te chwytane i rzucane? Ciągnie Cię do twardej walki czy do szlifowania pokazowej techniki i lekkiego kontaktu?

"Dan" Freestyle Taekwondo & Kickboxing - Emerytowany Doradca w "Stylach Tradycyjnych"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 225 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1047
Heniu. To może byś określił swoje preferencje i oczekiwania, a nie "wymyślcie mi styl". Zgadzam się z przedmówcami w twoim wieku chwytane sz.w. można polecić najbardziej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 111617
Powiedz nam jakie masz kluby w mieście, albo gdzie mieszkasz/ w okolicach jakiego miasta (min. 18, 20 tys mieszkańców)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Ja mam wrażenie, że on pisze "prosze żebyście nie pisali jakiś stylów np. capoeria czy kung fu " to chodzi mu o to pewnie, że usłyszał od kogoś "mądrego" coś w stylu "Kung fu i capoeira to balet, ch**owe, nie trenuj tego"

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeśli masz w mieście judo to sie zapisz. Sam zapisalem sie w młodyszm wieku i miałem z tego wielką przyjemnosc i wiele osiągnięć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2413 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20417
Judo a może karate. Ciekawe jest kyokushin

"Ten, kto nigdy nie upadł, nie wie, jak się podnieść" - Fedor Emelianenko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wirda Taekwondo Coach
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 4979 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35920
Wszystko jest ciekawe, wystarczy tylko się przejść i zobaczyć co Cię interesuje. Każdy może podać tutaj co najmniej 2 sztuki walki, ale co z tego? Skoro to tylko puste słowa, nie idą za tym żadne emocje po skończonym treningu, żeby odczuć czy to jest to idź do sekcji w swoim mieście i sprawdź co Cię interesuję. Nie ma na to innej rady. Nikt Ci tu nie wyczaruje sztuki X ot tak, idealnej dla Ciebie.

Trener PoTreningu.pl
AdrianIwanowski.eu

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wejscie w nogi - dynamika nóg

Następny temat

BCAA i Carbo

WHEY premium