SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sztuka walki dla 12 latka

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5321

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 277 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 989
Niby tak, ale po to też jest forum, żeby zapytać. Ja np. nie poszedłbym na jakieś tai-chi, bo to nie tylko sztuka walki, ale też określony system filozoficzny, który jest mi obcy.

http://www.wypozyczauto.pl - Twoja wypożyczalnia samochodów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 659 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 74921
Zapasy, najlepiej styl wolny. Super sport dla chłopaków w twoim wieku, a w przyszłości doskonała baza pod MMA. Jak byś był trochę starszy proponował bym boks, ale na razie szkoda głowy. A tak najpierw zapasy, a jak będziesz chciał za parę lat boks, czy MT. Plusem zapasów jest to, że poziom jest zazwyczaj konkretny, a treningi stosunkowo tanie i masz szansę startować w zawodach i takie tam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 277 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 989
Potwierdzam. Kiedyś też otarłem się o zapasy. Mam też wielu kolegów, którzy trenowali. To jest też sport, na którym dobrze rozwiniesz się fizycznie (gibkość, zręczność, siła, wytrzymałość).

http://www.wypozyczauto.pl - Twoja wypożyczalnia samochodów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 111617
Temat został już wyczerpany, także nie ma sensu już odpowiadać, dopóki sam zainteresowany się nie wypowie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 198 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2875


Zmieniony przez - SpectroMan w dniu 2012-08-21 21:40:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy Ty jesteś heniek20000109?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wirda Taekwondo Coach
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 4979 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35920
Zamykam.

Trener PoTreningu.pl
AdrianIwanowski.eu

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wejscie w nogi - dynamika nóg

Następny temat

BCAA i Carbo

WHEY premium