SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sztanga

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2198

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 113 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8258
Hey, moja "siłownia" już prawie ukończona(niedługo wrzucę pare zdjęc :D:D:D) no i przydałoby sie kupic jakiś gryf... no właśnie dziś byłem w Selgrosie i się nieco podłamałem... gryf niby fajny, 180 cm maks. ciężar 90kg a ciężar gryfu 6,3 kg:/ no wiem że na początek niby wystarczy... ale do przysiadów sie nie za bardzo nada. I teraz pytanie: co lepiej się opłaca wziąć - http://www.allegro.pl/item286362804_gryf_prosty_stayer_182cm_sr_27_2mm_najlepszy.html 
czy http://www.allegro.pl/item288567735__profesjonalny_polski_gryf_180_cm_marbo_sport_.html
. Dodam że mam 187 cm wzrostu, więc może ten 213 wziąc ?? A może znacie jakiś sklep w Szczecinie ? (Dyskobol odpada bo za drogi:D)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Do domowych warunków styka 1,8m. Ten z selgrosa choćby. Podnosiłem na takim 212kg i dawał radę, więc możesz smiało brać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 356 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11584
No moim zdaniem leszy ten 2 gryfA co do sklepu to chyba w ninjy mozna takie sprzety kupic cos mi sie tak wydaje ale moge sie mylic

Go Hard...Or Go Home...^^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 113 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8258
A lepiej kupować gryf gwintowany z tymi zaciskami czy lepiej bez? Wiem że te bardziej profesjonalne są bez zacisków, ale ja wsumie początkujący:) pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 356 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11584
Daj sobie spokoj z gwintowanym wiesz ile bedzie ******a z odkrecaniem i zakrecaniem tych zaciskow a tak to poprostu na niegwintowanym jednym ruchem nakladasz 2 zaciski i jedziesz

Go Hard...Or Go Home...^^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 252 Wiek 30 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17060
nie ma sensu kupywać sprzetu z myślą "na początek starczy, jak podrosne kupie lepszy i droższy"

ja zacisków prawie nigdy nie używam i obciązenie nigdy mi nie zleciało

ten pierwszy ma wiecej miejsca na obciązenie, za to drugi jest masywniejszy, wytrzymalszy i czesciej chwalony przez użytkowiników sfd, jeśli nie bedziesz używał drobnych obciązeń to bierz właśnie ten
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
ja to powiem tak ja jak zaczynałem to kupiłem sobie gryf 170cm za***isty niby dobrze wszystko trenuje się bajki z czasem 170 mi przeszkadzał to kupiłem gryf 220cm ale przy przysiadach giął się jak banan ,wszystkie sztangi były o średnicy do 30mm , i postanowiłem zbierać na olimpijkę więc może odrazu się zastanów czy nielepiej poczekać albo odłożyć pieniądze na olimpijke ,miałem problem z obciążeniem ale się udało i powiem tak olimpijka a zwykła sztanga to jak niebo i ziemia


p.s ale się rozpisałem Pozdrawiam Duda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 420 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4680
ja mam gwintowany i sie dobrze spisóje chociaż tak jak mówili poprzednicy że jest w c*** odkręcania lepiej normalny kupić moim zdaniem

"Do okoła same śmiecie d***** ch**e..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91
Ja mam ten gwintowany, bylo ostatnio na niego zalozonego 123 kg na barkach i sie nie wygial. Sadze, ze przy 150-160 kilogramach w serii zrobi sie z niego 'banan'. Marbo sport ma zdecydowanie za malo miejsca na ciezary, wiec bym go nie bral. Co prawda w gwintowanym dluzej zakreca sie zaciski, ale to kwestia kilku minut na treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
Kilka minut i już się stygnie

hmm nawet na tym gwintowanym jak jest gryf taki jak dziura w obciążeniu to nie trzeba nawet zacisków no chyba ze się gibacie na lewo i na prawą stronę )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22117
Jeśli chodzi o gryf prosty - tylko niegwintowany.
Jeśli chodzi o gryfy do sztangielek - tylko gwintowane.
Pozdr.

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 420 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4680
j/w

"Do okoła same śmiecie d***** ch**e..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siłownia KELTON dla początkującego

Następny temat

pomoc

WHEY premium