SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SzaroUek- 10 miesięcy masowania

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8517

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 707 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22577
Cotygodniowe pomiary:
waga: 81 kg
pas ( wysokość pępka): 78,5 cm
ramię: 35 cm

W tym tygodniu -0,5 cm z pasa. Pozostałe dwa wymiary bez zmian.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 707 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22577
7 września 2014


______________________________________________________________________________________________________________

DT
1) przysiady 5s 67,5kg x 10 / 72,5 x 10 / 77,5 x 10 / 77,55 x 7 / 77,5 x 5
2) wykroki ze sztangą na barkach 3 s
3) wyciskanie sztangi na płaskiej 4s 65 x 10/ 65 x 10 / 65 x 8/ 65 x 7
4) wyciskanie hantli na skosie do góy + rozpiętki na skosie do góry 3s
5) wyciskanie zołnierskie 5s 42,5 x 10 / 42,5 x 10/ 42,5 x 10 / 40 x 8 / 40 x 7
6) wyciskanie sztangi w wąskim uchwycie 3 s
7) wspięcia na palce stojąc 3s
8) 20 minut rower
______________________________________________________________________________________________________________

Suple
magnez,cynk, wit c - do drugiego posiłku
ActivLab - TCM Powder ( jabłczan kreatyny) - bezpośrednio po treningu siłowym 5g
ActivLab - Crea Shot 2.0 - przed treningiem 1 miarka
Hi-Tec Nutrition - BCAA Powder - przed treningiem 10g
ActivLab - EAA Xtra- bezpośrednio po treningu siłowym 10g
Olimp - CARBONOX- 35g przed treningiem i 35g bezpośrednio po treningu siłowym

______________________________________________________________________________________________________________

Dieta:






Zmieniony przez - SzaroUek w dniu 2014-09-06 21:16:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Kurczak na słodko jest ok, więc może z cynamonem jakoś wjedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 707 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22577
adzik123
Kurczak na słodko jest ok, więc może z cynamonem jakoś wjedzie


Ostatnio właśnie gdzieś czytałem, że jakiś polski kulturysta je z cynamonem i nawet smaku nie mogłem sobie wyobrazić dlatego pytam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 707 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22577
7 września 2014
Siła idzie w górę, aż miło oby tak dalej . W weekend miałem wrzucić małą recenzje jakiegoś supla, ale zrobię to jutro bo więcej będę miał czasu niż teraz. Ogólnie wszystko idzie w dobrą stronę. Dziś zamówiłem paski do martwych bo przedramię mam słabe i ciężko mi robić martwe ciągi. Cieszy mnie bardzo to, że nie szukam wymówek i diete trzymam nawet w szkole

____________________________________________________________________________________________________

DT
1)mc 60x 10 / 70x 10/ 75x 10 / 75x 10 / 70 x 10
2) podciąganie na drążku nachwytem 4 s
3) wiosło nachwytem 4 s
4) unosznie hantli na boki + unoszenie hantli w opadzie 3 s
5) ugianie ramion ze sztangą prostą stojąc 3 s
6) uginanie nóg leżąc 3s
7) allachy 5 s
8) 20 minut rower
______________________________________________________________________________________________________________

Suple
magnez,cynk, wit c - do czwartego posiłku
ActivLab - TCM Powder ( jabłczan kreatyny) - bezpośrednio po treningu siłowym 5g
ActivLab - Crea Shot 2.0 - przed treningiem 1 miarka
Hi-Tec Nutrition - BCAA Powder - przed treningiem 10g
ActivLab - EAA Xtra- bezpośrednio po treningu siłowym 10g
Olimp - CARBONOX- 35g przed treningiem i 35g bezpośrednio po treningu siłowym

______________________________________________________________________________________________________________

Dieta:


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 707 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22577
Jak powiedziałem.. Tak robię Recenzja jednego z supli, które używam:

Peak - Whey Protein - 1000 g


Porcja 30g
Ilość porcji w opakowaniu 33
Opakowanie 1000g

Zawartość jednej porcji zaw:

Wartość energetyczna 215 kcal
Białko 25,5 g
Węglowodany 1,2g
Tłuszcz 1,1g


Smak:Ocena 8/10


Do dyspozycji miałem dwa smaki: COCONUT MILKSHAKE i NUT MIX DELUXE.
Jak wiadomo smak to kwestia indywidualna i każdego opinia może się różnić w tym temacie. Jak dla mnie bardzo dobre. A jako, że piję z wodą to aż się zdziwiłem.... Na prawdę tu jest w porządku. Wiadomo może być ciut lepsze, ale ocena 8 to i tak ok

Rozpuszczalność:Ocena: 10/10

Max ocena. Nic więcej nie muszę pisać... Kilka wstrząsnąć i gotowe.

Cena:Ocena: 5/10


No właśnie... Cena... Jak dla mnie jedyny minus tego produktu. Ja niestety nie jestem rozrzutny i już leży coś tańszego w szafce i czeka na swoją kolej

Ogólna ocena:23/30

Wszystkim którzy mogą sobie pozwolić na trochę droższe wpc na prawdę polecam. Ogólnie fajne smaki... Inne niż w innych firmach Jak ktoś by miał jeszcze jakieś szczegółowe pytania to pytać śmiało. Jak podałem tylko te 3 kryteria, które praktycznie każdy bierze pod uwagę jak kupuje białko .


Pewnie niedługo wrzucę coś o jakimś innym suplu... Ale to chyba dopiero jak skończę brać jabłczan kreatyny....





Zmieniony przez - SzaroUek w dniu 2014-09-08 16:28:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 707 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22577
8 września 2014

______________________________________________________________________________________________________________

DNT

______________________________________________________________________________________________________________

Suple
magnez,cynk, wit c - na noc
ActivLab - TCM Powder ( jabłczan kreatyny) - rano 5g

______________________________________________________________________________________________________________

Dieta:


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1675 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7226
Tyle kalorii to ja mam na redukcji i lecę bardzo szybko w dół :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 707 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22577
garenge
Tyle kalorii to ja mam na redukcji i lecę bardzo szybko w dół :D


Mi też pas jeszcze w dół leci Ale kg w górę albo stoją w miejscu- zależy od tygodnia Czyli tak jakby na razie leci rekomp. Teraz w sobotę dodam 400 kcal i zobaczymy jak to będzie . Wolę powoli wchodzić na masę niż np z 2000 kcal z dnia na dzień wejść na 3000 kcal i później momentalnie złapać + 10 cm w pasie... Mam czas- powoli do celu


Na redukcji zrobiłem błąd.... Nisko zszedłem z kcal i teraz za to płacę. Ale była to moja 1sza redukcja.... a jak wiadomo człowiek uczy się na błędach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42757
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zmiana treningu FBW pomoc w rozpisce

Następny temat

Trening Push & Pull z progresja liniowa

WHEY premium