SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szakal007-nowa fotka str 17

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 53110

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 282 Wiek 28 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9878
fakt. na zdjeciu plecow lepiej wygladaja;p to ile juz ogolem chodzisz na ta silke?:D

Nil mortalibus ardui est

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 493 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29557
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 53 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6639
ładna sylwetka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 310 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9502
A nogi "poszły w las"?
Ogółem dobrze, ale fotki z redukcji wg mnie były lepsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 493 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29557
Nogi ćwicze, ale rzadko, więc nie ma co pokazywać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 223 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3211
ladnie sie to wszystko nawet prezentuje, rozwijasz sie. w pozie biceps tylem troche slabo lapka wlasnie wyszla, pocwicz ta poze do nastepnych zdjec i bedzie to pewnie lepiej wygladalo, bo wydaje mi sie ze to glowna przyczyna, szczegolnie ze na nastepnych zdjeciach biceps sie dobrze prezentuje. no i zacznij cwiczyc nogi bo to wazna partia, a ma tez wplyw na rozwoj innych grup miesniowych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1410
barki na zdjeciu nr.2 wyszly nparawde rewelacja jak dla mnie ale z tym bickiem (41 na pompie i 39,5 normalnie) to wedlug mnie duzo przesadziles. Ogolnie jak na twoj wiek to jest dobrze.pzdr

Siła ciała, umysłu i Honor.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 493 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6300
no te bicki tylem zle wyszly ale jest ok:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 112 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 563
jest ładnie :) bicek dobrze się prezentuje tylko właśnie barki trochę Ci odstają. Ale jak popracujesz nad nimi to bedzie lepiej(a tak na marginesie, lapa az tak bardzo Ci puchnie, że 41 na pompie?)
pozdro

Zmieniony przez - luqash16 w dniu 2008-11-19 15:30:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2035 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34206
klata fajna tylko na dole przy mostku się rozjeżdża sog się należy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

timo foty cz.2

Następny temat

Polskikoks - forma zima '08 - nowe strona 5

WHEY premium