SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szakal007-nowa fotka str 17

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 53105

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 493 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29557
Bicepsy zle napielem podczas robioenia fotek plecow
Łapa na popmpie puchnie mi ~1,5 cm Dużo? No nie wiem, moze dlatego ze jeszcze na cyklu jstem :)

Co do klaty to przynam ze ciesze się ze z nią jakis wielkich problemow nie mam Chociaz gora klaty jak widac troche odstaje... i mam tendencje do odkladania sie tlusczu na klacie, ale po redukcji na wiosne myśle że będzie cacy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 112 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 563
nie no w sumie w sam raz 1,5cm bo tez kiedys chyba tyle mi puchl, ale naprawde bicek rewelka :) klatka tez ladna. daje soga. a jak deca stack dala Ci juz jakies efekty? bo przynamniej mnie pompa nie najgorsza lapala po niej ale i tak za malo jej mialem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 493 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29557
Po deca stack pompa mam średnią, ale w sumie nie narzekam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 112 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 563
Tez tak mysle ze nie masz co narzekac bo mnie tam tez lapala ale szalu nie robila :p ale i tak mialem nie cale pol puszki wiec wiesz, malo ale co do smaku to zenada jednym slowem, az na wymioty mnie zbierało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 493 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29557
Co racja to racja deca ma niezbyt dobry smak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 112 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 563
he no wlasnie, ja mialem smak pomaranczowy od kumpla. bez kitu idzie sie pozygac no ale przeciez nie chodzi tu o smak tylko o działanie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 85 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2443
jak na twoj wiek to całkiem nieźle, popraw brzuch i barki
a i mogłbyś pokazać plecy

Zmieniony przez - axilo w dniu 2008-11-19 18:49:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 493 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29557
Zdjecie plecow jest na 12 stronie.
A brzuch bede katował mocno podczas redukcji...

Zmieniony przez - szakal007 w dniu 2008-11-21 21:41:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 493 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29557


Wrzucam jeszcze fotke plecow na luzie.

Kolejne zdjecia, będą pewnie po nowym roku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 112 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 563
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

timo foty cz.2

Następny temat

Polskikoks - forma zima '08 - nowe strona 5

WHEY premium