SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Synthol - Cud czy Masakra?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 141773

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2470 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14730
jaki mutant

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]SFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUB[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />


ZAJRZYJ KONIECZNIE:https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=104000 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1201
o qwa znalazlem ten atr gdzies z czyjegos linka i mnie roz***alo, ktos powinien go powiesic w dziale doping jako przestroga dla wszystkich koxiarzy (ktorych serdecznie z tego miejsca niepozdrawiam )

"Ja w czasie doby śpię 10-12 godzin, ale tylko 8 w nocy." - MIKE CHRISTIAN - fajnie tak

One day all your life will flash behind your eyes. Make sure it's worth watching ! :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 708 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8691
O kurde ale masakara . Porażka co za bicepsy i tricepsy jak mozna sie tak na***ać ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 981 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6852
ma małego ptaka więc nadrabia bicepsami, ale i tak g**** to daje, bo teraz oprócz małego człona ma też opinię d****a.
wniosek nie robić z siebie więcej niż się jest, bo można zrobić z siebie mniej niż się jest. tak jak ten wypierd kulturystyki...

tere - fere

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3913 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25673
d****
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Większość prosów używa Syntholu ale tylko w małych ilościach w celu dokonia zmian kosmetycznych mięśni - zdarza się np., iż tylne partie naramiennych odstają od reszty - to jest pora na Synthol - ale bez przesady.

Można łatwo zrobić samemu Synthol z oleju MCT i kilku innych drobiazgów.

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 313 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5038
No ****a!!Koles wyglada tak kijowo ze to palka siada. A pozatym dlugo to on nie pozyje.Nigdy w zyciu.Dlatego namawiam zeby cwiczyc na sucho ewentualnie jakies suple a nie tam kluc sie tymi g o w n a m i.Czesc i czolem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3913 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25673
I buraki z rosołem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co to jest??:P chyba mutant jak dobrze widze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam pytanko jak ta skóra na bicu to wytrzymała ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dla 16 latkow

Następny temat

Żużel

WHEY premium