SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Synthol - Cud czy Masakra?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 141702

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
Ja dobrze wymiatam laczkami po poznanzku i jednym ciosem lamie podstawe czaszki


-=()=-Red : "Nasze Zdjęcia"-=()=-
-=(https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/31.gif[/img])=-...Członek Mafi SFD...-=()=-...Członek Mafi SFD...-=()=-...Członek Mafi SFD...-=([img]../../buziaki/31.gif" alt="" />)=-

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
No to sie sprawdzimy bo ja coraz lepiej nunchaku tylko ze na serio ... podctawe czaszki lamie z mawashi

Pozdrawiam,
Mawashi

Lepiej jest być kanciastym Czymś niż okrągłym Niczym.
**Moderator Działu Trening**

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
Ide sie wyzyc na silke Bo mi agresja do glowy przychodzi Ale wpierw do fryzjera ide


-=()=-Red : "Nasze Zdjęcia"-=()=-
-=(https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/31.gif[/img])=-...Członek Mafi SFD...-=()=-...Członek Mafi SFD...-=()=-...Członek Mafi SFD...-=([img]../../buziaki/31.gif" alt="" />)=-

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1021 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5315
W nunchaku mogę wspomóc Mawashiego, ale drżę (drgam) przed Humorzastą mafią . Ale znawcy z humoru (czyli mnie) nie ruszą - swój człowiek jestem. A z frycem to dobry pomysł, po pracy wyskoczę się przegolić
W systemie ninja mają mawashi geri? Cholerka a myślałem że tylko karateki tak "robiom" . Bo jeśli ninje tak robią to ciekawe czy sięgniesz Kruszkowi do podstawy czaszki he he he, od ziemi to strasznie daleko
Mawashi masz marne szanse chiba że z wyskoku he he he. Dopra nie wtroncam sie bo i mi się dostanie....


Pozdrawiam
Głosiu

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=40754 glosowac na TAK




Ashes to ashes, dust to dust

Pozdrawiam
Głosiu

"Uważaj przy czytaniu książek na temat zdrowia, bo możesz umrzeć na błąd w druku." Mark Twain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
mawashi nie musi byc na glowe a cwiczysz machanie kijkami ? masz jakies ciekawe uklady ? mi narazie pokazal kilka atakow z roznych pozycji kumpel i tak w kolko je magluje i calkiem szybko i plynnie wychodzi.

Pozdrawiam,
Mawashi

Lepiej jest być kanciastym Czymś niż okrągłym Niczym.
**Moderator Działu Trening**

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1021 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5315
Kiedyś trenowałem Karate Shotokan i kilka lat machałem nunchaku mam jeszcze ze 3 w domu. Bawiłem sie raczej w układy i pokazówkę. Miałem ksety z gosciem który wymiatał przy muzyce, róznymi odmianami nunchaku. W walce nie miałem sparing partnerów, więc raczej bloki z zastosowaniem nunchaku i tonfy. HOWGH


Pozdrawiam
Głosiu

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=40754 glosowac na TAK




Ashes to ashes, dust to dust

Pozdrawiam
Głosiu

"Uważaj przy czytaniu książek na temat zdrowia, bo możesz umrzeć na błąd w druku." Mark Twain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
aha ...

Pozdrawiam,
Mawashi

Lepiej jest być kanciastym Czymś niż okrągłym Niczym.
**Moderator Działu Trening**

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 252 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7363
hej mafiozi za dyche zabardzo tutaj kozaczycie ,widze ,że my animki znowu musimy wam wpieprzyć

dobra rada: odwalcie sie od mawashiego i chodzcie do nas, ciągle jestem najemnikiem i ciagle mi płacą wienc nie kozaczyć tu!

A tak na poważnie to : Chyba wszedłem do działu "trening" a tutaj pogaduszki jak w "szatni" , informacje jak w "dopingu" ,kłutnie jak w "humorze" , zdjęcia jak z "niedowiary" i po prostu szok ,co sie dzieje -niemówcie że najwspanialszy dział "trening" schodzi na psy!!!

I'm Iron Man
-<<<DBZ-TEAM>>>-Sierżant
Z otchłani chaosu przybywam JA ,by wspomóc was w walce...

I'm Iron Man
-<<<DBZ-TEAM>>>-Sierżant
Z otchłani chaosu przybywam JA ,by wspomóc was w walce...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
Wcale nie schodzi...mozesz byc spokojny...


-=()=-Red : "Nasze Zdjęcia"-=()=-
-=(https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/31.gif[/img])=-...Członek Mafi SFD...-=()=-...Członek Mafi SFD...-=()=-...Członek Mafi SFD...-=([img]../../buziaki/31.gif" alt="" />)=-

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Ja się do Mawashiego nigdy nie przyczepiałem Pozatym widzę ze ten post jest tutaj całkiem popularny, szkoda że ja nie mogę się pochwalić tym że coś trenowałem bo jedyne co robiłem to rzut kamieniem, rzucaliśmy się kamieniami na pobliskich wykopach. Lepiej nie mówić jakie były tego skutki, siniaki, krwew i brudne skarpetki, to było dopiero coś!

"W cierpieniu rodzi się mądrość pozwalająca docenić piękno zycia"

*Członek Mafii SFD*
*Etatowy spinacz do papieru w drukarni w Wąchocku*
Pozatym: Robię projekty katedr i domów, gram w międzynarodowych super produkcjach, anonimowo działam charytatywnie, staram się nie dopuścić do III wojny światowej, podrywam laski i uczę się czytać....

Wesoły wegan :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dla 16 latkow

Następny temat

Żużel

WHEY premium