SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplementacja na nowy cykl

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1364

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 252 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2378
Witam

Chciałbym rozpocząć od października jakiś cykl na masę :)
Dieta jest dobra, około 3 tysięcy kalorii, staż około roku a stosowane wcześniej suplementy to monohydrat oraz shock i storm. Nie rozpisuje się według ankiet, gdyż dieta itd. to moja sprawa. Wiem, że 80% w budowaniu masy daje dobra dieta i mniej więcej się na tym znam.
Proszę polećcie mi jakieś suple. Myślałem nad jabłczanem lub monohydratem + jakieś bcaa, carbo? sam nie wiem. Mogą być też jakieś stacki.
Piszcie coś sensownego i na temat, dziękuje i pozdrawiam ! :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
ANKIETA
wypełnij, a będzie latwiej współpracować oraz indywidualnie rozwiazemy problem, gdyz nie wiemy na jakim etapie zaawansowania jestes, oraz jak wyglada twoja sylwetka
[[https://www.sfd.pl/REGULAMIN_DZIAŁU__ANKIETA-t569834.html

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 252 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2378
2) wiek 17
3) waga/wzrost 65 / 173
4) staż treningowy 1 rok
5) cel cyklu masa
6) stosowane już wcześniej suplementy mono, shock + storm
7) stosowane wcześniej spalacze -
8) suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od -
9) ilość dni wolnych od kreatyny 3 miesiące
10) informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie) 3 tysiącie kalorii
11)przewidziane finanse na cykl 200 +
12) uwagi i sugestie -

Proszę nie piszcie, że mały staż,albo nie kupuj odżywek tylko zajmuj się dietą. Szukam osoby, która ma zamiar pomóc mi w doborze suplementacji a nie nabić posta, który w żaden sposób mi nie pomoże.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 252 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2378
Czyli najlepiej mono, jakieś "pp" nie wiem co to, bcaa oraz carbo ? Nie żadne stacki, gain bolicy czy białka, ta?


Mógłby jeszcze się ktoś wypowiedzieć ? Nie musicie dawać mi tutaj bezpośrednio linków do produktów, wystarczy, że ktoś dobrze mi ułoży suplementacje i będzie ok ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 311 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2803
nie zaprzątaj sobie na razie głowy i nie szarp po kieszeni suplementami typu Pure Power. nie masz jeszcze na tyle rozbudowanej masy mięśniowej żeby czerpać z tego typu wynalazków (bądź co bądź pozytywnych) satysfakcji ani profitów. jeżeli chcesz wydawać pieniądze na suplementy a nie masz ich zbyt wiele to również odpuść sobie na tym etapie BCAA. jeszcze nie czas na takie suple w Twoim przypadku. skup się na podstawach tj. białka, węglowodany, kreatyna (gainer, bulk, proteiny, mono).

Suplementy powinieneś dawkować wg zapotrzebowania, diety. warto to wziąć pod uwagę niż później żalić się, że np. pojawiła się opona na brzuchu. Jeżeli będziesz stosował, to:
- kreatyna - dzień treningowy 5g rano, 5g po treningu, możesz dać 5g w ciągu dnia przed treningiem, dzień nietreningowy - 5g rano,
- gainer - po treningu, możesz też porcję z rana, (jeżeli jest na prawdę dobrej jakości to w ciągu dnia między posiłkami na podbicie kalorii)
- bulk - j.w.
- proteiny - wg braków w diecie i do uzupełniania w posiłkach by zawierały odpowiednią ilość protein.

"...zbierasz to, co zasiałeś..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 252 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2378
Czyli jakbym wziął sobie np. monohydrat z firmy "3R" gainer "Gain Bolic" z olimpu i do tego bulk/białko ? Czy to jest dobre rozwiązanie ?
Może powinienem spróbować jakiejś innej kreatyny, bądź stacka? albo jabłczan zwykły?
A zamiast Gain bolica jakieć carbo ? Napiszcie jeszcze ktoś , chciałbym już pojechać po odżywki i zacząć cyckl ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
jak wezmiesz gainera, to po co ci carbo jeszcze?
poza tym gain bolic bardzie slaby skladowo.
lepiej daj bialko+wegle z pokarmu

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 252 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2378
jak wezmiesz gainera, to po co ci carbo jeszcze?""

Napisałem, że zamiast gain bolica jakieś carbo, więc nie razem z gain boliciem.
Chciałbym przeznaczyć z 200 zł na jakieś dobre odżywki, które z dietą dadzą efekty. Coś do jakiejś kretki ale nie wiem co byłoby najlepsze, czy carbo, czy jakis gain bolic, czy bcaa ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
juz lepsza opcja bedzie np:
https://sklep.sfd.pl/VitaFitSFD_Mass_Activator-opis26680.html

duzo lepszej jakosci weglowodany, i wiecej bialka
zamiast carbo po treningu dobra opcja.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3095 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25822
Ja polecam stacka kreatynowego i tcm i no bostera przed treningiem w 200zl sie powinienes zamknac :*

Światło wierzy, że przemieszcza się szybciej od wszystkiego,
ale sie myli. Nieważne jak szybko pędzi, zawsze odkrywa,
że ciemność dotarła na miejsce
wczesniej i juz na nie czeka...
Born To Be Wild

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co do kreatyny?

Następny temat

Jesień i odżywki

WHEY premium