SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplementacja

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 914

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 197
Siema,
szukałem po różnych tematach, ale w końcu dałem spokój, a na temacie 'pojedyncze pytania' nie dostałbym pewnie konkretnej odp. wiec nowy temat zakładam :)

Mam : początek 19stki, wzrost : 178cm , waga : 86 kg
trenuje od września 2009, chodziłem już wcześniej na siłownie ( ~1,5 roku), ale ten okres nie miał wielkiego znaczenia, potem była wakacyjna przerwa, no i od września. Od nowego roku zmiana treningu. Trening 3 razy w tygodniu (klatka, tric ) ( plecy, bic) ( nogi, barki ) ogólnie 3 serie po 12 powtórzeń z zwiększaniem ciężaru.
Przez listopad i grudzień brałem ' Whey Protein Comlpex 100%' Olimpu, ale tylko przed i po treningiem (dawka :30g) (mało tak, bo strach przed odżywkami)

Od nowego roku biorę Mutant Massa, dwie dawki dziennie ( dzien trenningowy, rano i 45 min przed trenningiem po 60g , nietreningowy rano i około 6 godzin później, też 60g). Mam zamiar brać ten geiner przez 4 tyg, w ostatnim tygodniu zwiększyć do 3 dawek dziennie (wieczorem). Myślałem żeby teraz jeszcze do tego dodać HMB (TRECa) ilośc tam zalecana przez producenta.
Po skończeniu dawki z tym geinerem, chciałem tydzień przerwy, bez odżywek i brać ( przez max. 5 tyg)

olimp system protein 80 - 3 dawki dziennie po 35g
trec creatine - ilość zalecana przez producenta ( z tym okresem początkowym )
do tego dalej własnie to HMB
i OLIMP Dextrex Juice ( z kreatyną)

wiem, że HMB ma różne opinie, ale z tego co czytałem ( a troche tego było), zwieksza efektywność białka i też buduje mięśnie <wiadomo nie jest to kreatyna>
Białko i Dextrex, do tego by kreatyna miałą dlugotrwaly efekt, a nie tylko woda, no i dextrex do wiekszej efektywności kreatyny.

ogólnie celem jest, przybranie na masie mięśniowej i zwiększenie siły, przy nie wielkiej ilości zatłuszczenia ( przed trenningiem robie areoby ~15 min, brzuch codziennie). Po prostu marze o zdobyciu jakis 95kg wagi, żeby móc potem przejść na redukcje i spalanie pozostałego tłuszczu i wyglądać jak młody Bóg :D

wiem, że trochę poplątałem w tej wypowiedzi, ale mam nadzieje, że dałem dużo informacji i będziecie w stanie dać mi dobrą rade i pomoc :)

sory za błedy orto. xD

Pozdrawiam, Siema
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 197
a i zapomniałem , w tej chwili nie jestem zatłuszczony, nie ma brzucha, ta waga, przy tym wzroście nie jest samym tłuszczem :) Jest naprawdę przyzwoicie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3911 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32241
HMB odpuść
gainer/białko według braków w diecie nie sugeruje się ilością spożycia na etykiecie
dextroza zbędna


poczytaj posty podwieszone w dziale odżywianie bo brakuje Ci podstawowej wiedzy


btw. rób aeroby po treningu zamiast przed

Zmieniony przez - Bezelu w dniu 2010-01-14 21:47:32

zuo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 197
jeśli chodzi o gainer, czy białko, nie sugerowałem się, tzn wiadomo miało to jakieś znaczenie, ale też 'bawiłem' się właśnie w przeliczanie potrzebnych mi ilości ( znalezione na sfd, w dziale odżywiania własnie :) ) nie jestem w stanie utrzymać ścisłej diety, ale uważam na to co i ile jem :)

Zmieniony przez - Siema91 w dniu 2010-01-14 21:58:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3911 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32241
to przynajmniej postaraj się stosować do
https://www.sfd.pl/Dla_początkujących-t373792.html

Pozdr.

zuo

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nitrobolon 2 + xp??

Następny temat

1 cykl

WHEY premium