SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suple BurneikaSports

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 32340

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 644
pan YYY Chyba mowisz o sobie. Majac na mysli dzieciaki, mowisz o ludziach w pelni swiadomych, ktorzy wiedza co robia. Tak wiec to ich sprawa czy to wezma, czy nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1276
lukaaas poczytaj pytania w dziale doping to zobaczysz tych "w pełni świadomych ludzi"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Wszystko jest dla ludzi, lecz dla ludzi odpowiedzialnych i myślących.

Alkohol - dla ludzi pełnoletnich a małolaty piją
Papierosy - dla ludzi pełnoletnich a małolaty palą
Narkotyki - zakazane a ludzie biorą - małolaty także
Saa/ph - zakazane, ludzie biorą, małolaty też

Tego nie zmienisz. Kto by ich nie produkował.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1276
Amentoris
Wszystko jest dla ludzi, lecz dla ludzi odpowiedzialnych i myślących.

Alkohol - dla ludzi pełnoletnich a małolaty piją
Papierosy - dla ludzi pełnoletnich a małolaty palą
Narkotyki - zakazane a ludzie biorą - małolaty także
Saa/ph - zakazane, ludzie biorą, małolaty też

Tego nie zmienisz. Kto by ich nie produkował.


Tak, masz rację. Ale alkoholu, papierosów i narkotyków nie firmuje swoim nazwiskiem żadna znana osobistość. A ph sprzedaje i firmuje swoim nazwiskiem kulturysta bardzo popularny.

Wejdź na stronę producenta i zobacz opis tego środka.
Jakieś pierdu pierdu na temat toksyczności, zero konkretnych informacji, nic na temat odbloku.

Żeby było czarno na białym napisane co i jak to spoko, wiesz na co się decydujesz co cie może po tym spotkać. A tu zadanie w stylu "środek hardkorowy nie można brać za dużo". Ale jak by ludzie w 100% wiedzieli co to jest to by się nawet połowa nie sprzedała. Tylko kasa kasa kasa, a każdy wie, że najlepiej się zarabia na głupocie i niewiedzy innych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 702 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11266
"ludzie biorą, małolaty też" zabrzmialo jakby małolaty nie były/byli ludźmi ;p xd
Co jako osłonkę na wątrobę byście polecili ? Jakie środki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
PanYYY pomysl najpierw a pozniej napisze, chyba ze myslenie cie boli bardzo to nie pisz lepiej nic.
Czyja to aukcja jest ?

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Widze tutaj sie dzieje to samo co w dziale doping w ktorym coraz mniej sie udzielam ze wzgledu na ...nie chce tego brzydko napisac, wiec napisze, ze brak wiedzy i logicznego, samodzielnego myslenia. Mam na mysli ze reklama jest reklama! Moze i Michal mowi ze antybiotyki sa "be" zetrzeba szukac alternatynych zrodel itp i ma racje. Mowi ze orale sa "be" bo sa zle , nie wazne czy to steryd czy antybiotyk, ogolnie orale nie sa zbyt dobrze tolerowane przez organizm, odrazu dla wscieklych wniose poprawke ze nie mowie o witaminie C i innych takich...
Druga wersja - jakim cudem ktos oczekuje aby na stronie o muscle testcie albo jakimkolwiek innym suplemencie, ph , saa mial byc DOKLADNIE opisany ten Wasz odblok? Noz to smiech na sali i cyganskie tańce. KAZDY JEST INNY, jeden bierze clomid, drugi nolve, trzeci nic, czwarty jeszcze cos innego. Czy Wy kiedys zrozumiecie ze TEN WASZ ODBLOK to jest pojecie WZGLEDNE? A jak ja bym powiedzial ze po xxx mg 10 srodkow robie odblok i ustawiam srodki pod badania krwi i wlasne doswiadczenie w tym sporcie? Co by mi dala strona gdzie jest napisane "wez 12 x 50mg clomid" po muscle test, takie rady to w dziale doping od innych malolatow, powazni userzy tam juz nawet przestali doradzac.
Ktos napisal - jak komus cos sie stanie po tescie, to Michal siedzi w USA i nic mu nie zrobia? Ze Robert reklamuje swoim imieniem suple, bezposrednio, za to inni prosi jak z musclesyfutecha nie reklamuja przez innych? Pudzian reklamuje olimpa a zawiodlem sie na tej firmie, po kreatynie kiedys tak mi bebechy zrabalo ale pudzian byl akurat w stanach i nie moglem go posadzic....Ani olimpa...Przeciez to nie jest realne. Kupujecie suple i chcecie miec pewnosc i gwarancje ze jak Was posra to zaraz producenta za jaja...
Nastepna sprawa - REKLAMA JEST REKLAMA jesli wszystko bierzecie DOSLOWNIE bez poprawek to JEST Wasz problem, nie pamietam aby Michal mowil ze ph sa super , lepsze od saa, ze nie rypia po garach i nie trzeba odbloku i ze jest super bezpieczne. MARKETING wspolczesny polega na...nie, nie chce mi sie tego tlumaczyc...
Co do saa i pewnosci co w nich jest, NAWET Z apteki to - zapteki mozesz wyrwac nolve, ome, prolo i bedzie fake, skad wiem?Ano bo zbadalem kiedys bo wygladalo mi na pordrobke a kupowalem NA RECEPTE jakies 2 lata temu jak byla ta afera z walona oma...
Jak jecie korczaki to tez nie ma pewnosci co tam jest. To jest tak specyficzny sport ze jest masa rzeczy do czepiania sie, dopoki samemu sie nie sprobuje i nie zje zebow na tym sporcie samemu!
Odrazu mowie ze nie bronie tutaj nikogo, sam bym chcial znac dokladny sklad muscle testa, wtedy moglbym sobie odpowiedziec na kilka pytac odnosnie diety, "odbloku" , suplementacji itp.

PH sa tak samo szkodliwe jak saa, to jest Wasz wybor, nie pamietam aby jakakolwiek firma jesli nawet ma skodliwe produkty to Ci to powie, nie sklamia Cie, ale prawdy tez nie powiedza, to jest NOWOCZESNY MARKETING.

Macie radio koksu, mozecie pytac, bo szkoda nerwow. Zaloze sie ze teraz masa dzieciarni po mnie pojedzie, ale mam to gdzies, mam dystans do tego sportu, bo wydalem grube tysiace euro na suple i wydaje i uwazamze 80% supli na rynku to dno, ale kupuje dalej bo to moje hobby i sie bawie, czasami trafiaja sie fajne dzialajace, NA MNIE a nie na wszystkich...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
nie pamietam aby Michal mowil ze ph sa super , lepsze od saa

23:45



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
widocznie tego nie ogladalem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
sa wskaźniki, które mogłyby świadczyc ze chłopki nie wierza w to co mówią i niebyt dobrze sie czują wciskając ludziom taki kit.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plany treningowe

Następny temat

KOSZULKI- Drysdalla oraz Couture na AUKCji !!! WSPERAJ PACZKE :)

WHEY premium