SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suple BurneikaSports

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 32353

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
marketing, ph / saa to samo , chyba ze mowimy o starych ph z przed 5-10 lat jak 1 ad, 4 ad i takie tam, teraz to jeden kij.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
ja opowiadam sie bardziej za sterydami z jednej przyczyny. Sterydy sa uzywane w medycynie od dziesiecioleci, przez co sa bardzo dobrze przebadane. Oprócz tego "testowane" są na siłowniach tez od tak długiego czasu przez moze dziesiatki milionów ludzi. Nie twierdze ze prohormony sa bardziej szkodliwe, mówie, ze nie wiemy jaka jest ich szkodliwosc krotko i długoterminowa co czyni je potencjalnie duzo bardziej niebezpiecznymi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
btw - zaden koks nie wciaga wody jak ma sie diete, mysle ze oni tak gadaja dla tych dzieciarow co nie maja o niczym pojecia, kto ma leb na karku to wie swoje, zreszta zobacz jakich ludzi Robert odwiedza w polsce na silowniach? same dzieci co maja po 15 lat 40kg i 20 cm w lapie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
np 1-ad i 4-ad byly tak samo szkodliwe a nawet bardziej niz meta, mam prownanie na sobie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
biznes is biznes. ewidentnie poszła bezczelna i chamska reklama dla malotatów (ewentulanie niezbyt obeznanych w temacie/rozgarnietych). Nie potepiam tego, na swoj sposob rozumiem, co nie znaczy ze mi sie to podoba (bo nie podoba) i ze sam nie zrobiłbym tak samo (tego nie wiem)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
W ogole mówiać o oralach "zapomnieli" o winstrolu, a to chyba obok mety najbardziej popularny oral.

btw Meta wymiata.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeszcze zastanawialem sie kiedys dlaczego do zastrzyku koniecznie trzeba orala zrobic? Nie ma na to zadnych badan a na wlasnej skorze wiemze nei robi mi to duzo roznicy, nawet jak podnosi index anaboliczny to o kilka punktow tylko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
moze Robo mówił ze swojej perspektywy, gdzie te kilka punktów robi różnice
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zreszta przy tyle koksie to on musi wciagnac to moze i robi:) dla nas pewnie maja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
nie do konca rozumiem Twoja wypowiedź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plany treningowe

Następny temat

KOSZULKI- Drysdalla oraz Couture na AUKCji !!! WSPERAJ PACZKE :)

WHEY premium