SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suple BurneikaSports

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 32350

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
sie przyglądam rozmowie i przyglądam...
wiem jedno ph nie sa dla leszczy co nawet kreatyny nie pojadły(albo miały zero styczności z koksem(już nie wspominając o zerowej wiedzy na temat własnego organizmu,jak i profilaktyce)).bo potem wklejają swoje cycki do działu doping i pytają sie co z tym zrobić

moim zdaniem ph to taki nowocześniejszy level sterydów ale dla kumatych ludzi.szukałem ostatnio na necie czas wykrywalności ph w organizmie i co z nalazłem?nic

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
ja tweirdze, ze sprytniejszy level w aspekcie zarobienia pieniedzy a przyszlej odpowiedzialnosci karnej.

coś jak dopalacze vs nielegalne przebadane dragi bedace w uzyciu, obiegu (również medycznym) prze lata (a nawet ich tysiace w niektórych przypadkach)

Zmieniony przez - lestat1986 w dniu 2012-02-19 15:52:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 10167 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 117117
Oni sami nie wiedzą co mówią, zupełnie maja inne poglądy na temat saa i ph niż można przeczytać na tym forum w ambitnych artykułach. Z jednym z pierwszych 10 odcinkach, nie pamiętam dokładnie w którym, mówili, że jeden z ph massdrol wp******i Ci 30kg wody do organizmu, teraz zachwalajach ph

1)DIETA - NAWET 100 TABLETEK METKI NIE ZASTĄPI DOBREJ DIETKI.

2)TRENING - ZA DUŻE CIĘŻARY BUDUJĄ TYLKO TWOJE EGO, NIE MIĘŚNIE.

3)REGENERACJA - JEŚLI NIE MUSISZ BIEC TO IDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ IŚĆ TO STÓJ, JEŚLI NIE MUSISZ STAĆ TO SIEDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ SIEDZIEĆ TO LEŻ I ŚPIJ.

4)KOKZ - BIERZESZ TYLE NA ILE MASZ KASY I WBIJASZ JAK NAJCZĘŚCIEJ %)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
biznes jest biznes a selekcja naturalna selekcją naturalną.praw natury jeszcze nikt nie oszukał

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie mozna tez wszystkiego doslownie brac, mowia czasami pol zartem pol na serio wiec zawsze mozna sie czegos wyprzec, jak polityk to przeciez norma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
tu nam nie chodzi o politykowanie, ani o to czy beda mogli sie wyprzec czy nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wszystkiego mozna sie wyprzec, albo przyznac do bledu jak tusk i ponownie byc premierem to jest kraj cudow i lud niewolniczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
Mozna i co z tego? Nie o to chodzi zeby sie wypierac lub nie Znowu jakis zupełnie inny wątek wyj**ałeś Rozmowa jest o prochormonach/saa i ostatnio troche o pimpie ktory widzimy na filmiku, a to czy ktos bedzie się chcial tego wypierac czy nie to zupełnia w ch** inna bajka zbedna w tym temacie wg mnie
Mysle, ze czaisz o co mi chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
uj niech sie truja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Patrzalem na allegro i sklad, skutki uboczne, malo sie to rozni od orali, tylko tyle ze ma wiecej zwiazkow przy mniejszych ilosciach, no ale moze o to chodzi, sidey moga byc wieksze niz po zwyklej mecie, poczekam az jakis malolat przetestuje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plany treningowe

Następny temat

KOSZULKI- Drysdalla oraz Couture na AUKCji !!! WSPERAJ PACZKE :)

WHEY premium