SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suple BurneikaSports

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 32335

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
no to co oznacza to co napisales " ziwazek dostaje sie do ginekomasti" , co to wogle jest za stwierdzenie ?

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
a i tak nawisem piszac , niekonicznie zwiazki androgenne musza byc przyczyna gino. Sa to tez bardzo czesto uwarnukowania gentyczne.

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 215 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1450
napisałem przeciez ze moga byc inne przyczyny czyż nie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 215 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1450
napisałem tak po"ph czesto dostaje sie ginekomasti" chyba zle przeczytałes albo ja nie jasno napisałem i sie tu mnie czepiasz o brak wiedzy nie jestem ekspert ale wiem na niektore tematy cos

Zmieniony przez - artur88xc w dniu 2012-02-26 22:01:14

Zmieniony przez - artur88xc w dniu 2012-02-26 22:04:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
666
to moze tak , artur88xc wiesz co to jest ginekomastia ?

lestat1986 jak narazie powtarzasz to co pisza w necie. Wiec podaj mi jakie konkretne info do takowych badan. Nie wiem moze zle szukam ale nic poza podstawami tluczonymi po sieci nie znalazlem.



ale co ty chcesz za badania? Pisze ogólnie ze machanizm działania saa jest znany, gdyz są to przebadane środki tak jak każde inne LEKI pod kątem działania, mechanizmów tego działania, potencjalnej szkodliwości, możliwych sktków ubocznych. (poza tym jak juz pisałem praktyka kilkudziesięcioletania)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
lestat1986 no wlasnie chodzi mi o to czy masz jakies info bardziej dokladne niz te z ulotek na temat skutkow ubocznych i czy wogle takowe wystepuja wedlug badaczy.

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
artur88xc no nie jasno napisales w takim razie albo faktycznie ja mogle 5x to przeczytac doklaniej. moze tez za bardzo przeczulony jestem na internetowe filozfie. Ponadto nie mozna wrzucac wszystkiego do jednego garka jak napisales lub jak wynika z tego co napisale ze PH wszystkie powoduja gino. To jest absurd totalny.

Zmieniony przez - 666 w dniu 2012-02-26 23:22:11

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
zależy o jakie środki chodzi, ale generalni poza info, które stosunkowo łatwo znaleźć to jakies wiadomosci mam, ale niezbyt duzo (np. ile endogennego tescia blokował anavar solo w grupie badanej, albo ile mg nolvy odpowiada ilu mg clomu jesli chodzi o ten sam % efekt w przywrócaniu tescia po cyklu - tego typu informacjae ale tak jak pisze szczatkowe i o różnych środkach i oczywiscie to coa łatwo zneleźć przez google, ale o takie rzeczy sie nie pytasz). Generalnie napewno nie bedzie mi sie chciało pisac tego wszystkiego, a linków pod ręką nie mam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
to jakbys znalazl cos takiego uzytecznego , typu o trwalych udowodnionych skutakch ubocznych to zapodaj z ciekawosci bo chetnie bym to przyswoil a nie widzialem nic takiegojeszcze wlasnie.

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
ok
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plany treningowe

Następny temat

KOSZULKI- Drysdalla oraz Couture na AUKCji !!! WSPERAJ PACZKE :)

WHEY premium