SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suple BurneikaSports

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 32333

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
dalej PH/DS to nic innego jak nowsze silniejsze wiazania SAA , tylko o tyle ze legalne w swietle prawa do sprzedazy.

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
Jak to tam Michał z Robertem powiedzieli, nie będą królikami dośwasidczalnymi. Ja tez nie będę bo o ile o saa ich mechanizmach działania, skutkach ubocznych wiemy bardzo duzo z wieloletnich badan i parktyki medycznej oraz pozamedycznej to o ph tak naprawde wiemy duuuuuuuuzo mniej. Nie twierdze ze ph sa lepsze czy gorsze od saa, mówie, ze tego nie wiemy, nie znam ich dobrze ich skutków ubocznych, szczególnbie długoterminowych, toksycznosci, itp. Nie są nawet troche tak dobrze przebadane jak saa, także ja narazie podziękuje na kilka lat z tyhc "wynalazków". Kto chce niech testuje, moze kiedys to doswaidczenie innych mi sie porzyda. Nie zmienia to faktu, ze w świetle powyższego nie podobała mi się ta ich akcja promocyjna, co nie zmienia faktu, ze ich rozumiem na swój sposób , moze bedac na ich miejscu pimpowłabym tak samo (moze bo to bym wiedzial jakbym sie tam znalzał), jednak nie zmienia to nidc w tym, ze mi sie takie zachowanie nie podoba i serio nie ma co kombinowac co miał na myśli, co nie miał, mówiąc te rzeczy bo wiadomo o co chodzi .

Btw. Nic do Nich nie mam, wręcz przeciwnie jaką tam moją sympatie wzbudzają

pzdr

Zmieniony przez - lestat1986 w dniu 2012-02-26 18:37:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
a SAA sa tak bardzo dobrze przebadane ? gdzie ? masz jakies obszerne publikacje na ten temat jakies skutki uboczne daje stosowanie SAA w sporcie i czy wogole je daje ? bo jak do tej pory nie zaobserwowalem nic trawelego poza malymi czasowymi. To samo sie tyczy PH- DS , sa na tyle dlugo na rynku ze naprawde nie musisz byc krolikeim doswiadczalnym zeby doswiadczac ich dzialani na sobie bo zroilo to juz miliony userow.
Pozatym badania to dla mnie czysta teoria ktora mija sie z praktyka. Nie raz juz sie przkonalem ja i udowodniono ze badania badaniami a zycie zyciem. To tak na uboczu piszac na temat badan ogolnie.
Akcja promocyjna zgodze sie ze w jedna strone i to nie po mojemu wogole bo ja nie odcinam sie od klasycznych SAA starej daty bo sa potrzebne ja najbardziej ale tez nie stoje jak uparta krowa ze tak napisze i nie siecgam bo nowe rozwiazania.
Sam uwazam ze trzeba miesc swoj wlasny rozum zeby sie rozwijac ciagle. Michale i Robert to rozumne bardzo chlopaki i bardzo ich szanuje jako swoich przyjaciol. Napewno tez wiedza co mowia i maja ogromna wiedze.

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1137 Wiek 47 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42872
Moj ojciec do konca 2012 roku nie zaobserwowal absolutnie zadnych skutkow ubocznych palenia papierosow i mial w dupie ostrzezenia lekarzy, podobnie jak wielu domoroslych endokrynologow ma w dupie ostrzezenia lekarzy co do dlugotrwalych skutkow majstrowania cudow we wlasnym ukladzie hormonalnym. Powiem wiecej nawet w pazdzierniku mial robione przeswietlenie pluca, wszystko bylo niby ok. Niestety w tej chwili umiera tutaj obok, na skutek przerzutow do mozgu nikotynozaleznego raka pluca, wiec czasem sensowne wnioski na podstawie autoobserwacji wlasnego przykladu, wyciaga sie ciutke zbyt pozno...

In the warriors code
There's no surrender
[http://www.mypersonality.info/seba5000/]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 215 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1450
a ja mam taka ciekawstke duzo czytalme na temat tego za po ph czesto dostaje sie ginekomasti ale po kilku miechach po cyklu czyli ma wplyw nie odrazu ale jakis ma ukryty koles tez opisywał to ze był na badaniach tescia prolaktyny estrogenu i nie wiadomo jakim cudem to sie stalo czyli pierze hormony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
seba5700 troche ze tak napisze z dupy porownanie dales. Fajki totlan destrukcja organizmu , SA cos co buduje....

artur88xc ze PH dostaje sie gdzie Twoja wiedza i oczytanie wporst powala na lopatki

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
666
a SAA sa tak bardzo dobrze przebadane ? [...]


no prosze Cie... nie ma nawet co porównywać w tej kwestii SAA i PH. Tu wg mnie nie ma nawet pola do dyskusji. Na tym skończe. Zazwyczaj szanuje zdanie innych i rozumiem, ze poglądy na pewne sprawy mogą być inne, ale w tym przypadku tak jak pisałem, uważam, że nie ma się nawet co spierać. To tak jak mówić ze dopalacze są tak samo przebadane jak dragi. Dla mnie na tym polu nie ma w ogole możliwości dyskusji, bo oczywistym jest, ze nie sa tak samo dobrze przebadane i długo nie będą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 215 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1450
ja tam nie cykam tego pisze tyle co wyczytałem wiec tu nie pojezdzaj nikomu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 215 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1450
nie ma to jak masaz przed zawodami ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
lestat1986 nie chodzi mi teraz o porownywanie , tylko z ciekawosci wlasnej bym sie doksztalcil na ten temat wiecej , wiece jak to wiesz jak dobrze sa przebadane SA to wrzuc mi pare linkow badz skanow badan zebym mial jakies teoretyczne odniesienie do praktyki sowjej wieksze.
Co do samych PH to u nas w PL sa n rynku od 2006 roku w wiazaniach DS owych. 6lat praktyki juz moze powiedziec dobrze o ich dzialaniu.

artur88xc tylko napisales cos co nie istnieje takie zjawisko

Burneika Sports Team

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plany treningowe

Następny temat

KOSZULKI- Drysdalla oraz Couture na AUKCji !!! WSPERAJ PACZKE :)

WHEY premium