SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie suple ( jezeli suple )

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 957

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5
chodziłem rok na siłownie (3 razy w tygodniu) i nie brałem żadnych supli, bo jakoś nie czułem, żeby były mi potrzebne, bo ćwiczylem dla siebie
Teraz gram w klubie w siatkówke i mam treningi codziennie oprócz poniedzialku i niedzieli wiec mam srednio czasu na ogarnianie posiłków
Myśle nad jakimiś szejkami/koktajlami odżywczymi mogącymi zastąpić posiłek - najpewniej bralbym w szkole, albo tuz po szkole.
Nie wiem czy gainer itp. bedzie dobry, bo stosuje sie je na mase, a ja masy nie potrzebuje.
Znalazlem koktajle odzywcze od Herbalife - w sensie ta formula 1 itd, ale raczej nie chce dawać na to tyle $$
Czy jakaś odzywka białkowa będzie ok ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4520 Napisanych postów 35795 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263130
Najpierw zajmij sie odżywianiem, wylicz zapotrzebowanie itd
bo w ciemno to sobie można pić ...

nie szukaj wymówek, że nie masz czasu na ogarnianie posiłków, powietrzem sie nie żywisz przecież coś jeść musisz, a tylko do Ciebie należy decyzje czy będzie to dobre i odpowiednie "coś" czy nie

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402353
prawidlowego odzywiania nic nie zastapi, proszkami mozna sie wspomóc sporadycznie w awaryjnych sytuacjach,
nie ma co sie wymiawiac brakiem czasu, jest sporo osób ktore maja go mniej od Ciebie a dobrze sobie radza z prawidlowym odzywianiem,
jest to kwestia glownie dobrych checi i odpowiedniej organizacji,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12040 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
smialo w takich sytuacjach wrzuc sobie wpc+zmielone platki owsiane, lub po prostu gainera,
jednak pamietaj, ze im bardziej przetworzona zywnosc, tym gorzej dla jakosci sylwetki.

ja w sytuacjach awaryjnych woze ze soba wpc w proszku+paczke orzechow/migdalow czy mieszanki studenckiej od biedy dla urozmaicenia

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

suple

Następny temat

Poczatki

WHEY premium