SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Styl walki dla mnie

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4409

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
Tez mialem zlamana kosc srodrecza dwukrotnie,mozesz tluc piescia,tyle ze musisz uwazac na technike,raz Ci cios zejdzie i znowu masz lipe.Tak wogole,to polecam tluc z liscia.

Jak chcecie,to przeniose temat do grapplingu,tam sie wypowiedza ludziska na temat bjj/sambo itp.Fakt,faktem ze temat juz byl,ale swieta ida,zastoj na forum,wiec mozna costam skrobnac nie?.

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 120 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2106
tak, poprosze o przeniesienie :)
a co do zlamania- pierwsze bylo jakies 4 lata temu, mialem wtedy operacje i druty w kosci, minal niecaly rok zaczalem sie z kumplami boksowac w rekawicach bylo bez lipy. Pojechalem do kuzyna.. chcialem sie boksowac bez rekawic po korpusie..... uderzylem go w bark (wcale nie mocno) i kosc mi znow pekla ;/ dodam ze to byly wakacje ;/ (zle sie zrastala, bylo troche problemu)

Watpie abym zapisal sie kiedykolwiek (chociaz chcialbym ;/)na uderzany bo mam wielka schize o ta reke, i taka prawda ze zlamana kosc nigdy nie bedzie taka mocna jak cala :) (tym bardziej ze jest lekko zrosnieta pod katem, co moze spowodowac latwiejsze zlamanie)

A druga sprawa to ucze sie na masazyste, rece narzedziem mojej pracy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 548 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7809
No niestety ja chodze na MMA w Toruniu i raczej uderzamy w naszym klubie pięścią
Ale polecam sekcje Bjj Pawła Nowickiego na ulicy Łąkowej.
W temacie w moim podpisie kumpel wkleił wszystkie informacje na jej temat.
Nastawiają się oni na czysty grappling. Jednak raczej zadzwoń do Pawła bo nie wiem czy godziny i dni treningów są aktualne. Mają też treningi pod submission wrestling. Jak chcesz wiedzieć więcej to napisz na priva do usera o nicku: chilar lub shannar.
Pozdro.

http://www.sfd.pl/temat287876/ No Limits Toruń
MMA/Vale tudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 477 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11381
Bokserzy jakoś dają radę

"(tym bardziej ze jest lekko zrosnieta pod katem, co moze spowodowac latwiejsze zlamanie)"
Idź, żeby Tobie złamali, i żeby się poprawnie zrosła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
Za kazdym razem dluzej sie zrasta,mi pekla w sierpiu,a jeszcze do konca nie ma zrostu,tez idzie lekko pod katem.No to siup,przenosze,taki prezent przedsiateczny.

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 120 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2106
Sciagnalem filmiki z bjj. Jaka wkrena Oo
Podoba mi sie, ide cwiczyc od pon :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 548 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7809
W scenie mma i k1 jest temat najlepsze highlighty i na jednej z ostatnich stron jest highlight bjj pt flying submissions. Obejrzyj a dopiero wtedy się nakręcisz

http://www.sfd.pl/temat287876/ No Limits Toruń
MMA/Vale tudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 120 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2106
dwa treningi za mna, wkrena bedzie niezla :D
podoba mi sie, tylko nie wiem jak polaczyc z silka (glowna sprawa to koszty ;/ )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6177
przy tych hl sie nakreci:






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 312 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2367
Może jednak wbijesz do nas (Mam na myśli siebie i Radziola ) Atmosfera fajna, jest stójka, jest parter - to co na mma generalnie. Wpadnij, zobacz, pogadaj, a może Ci się spodoba

Moderator działu Bezpieczeństwo w sieci K**
Były doradca %)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Następna wizyta Draculinho?

Następny temat

spodenki-projekt-napis-wzór-pomoc

WHEY premium