SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Styczniowy MD juz w sprzedarzy...:D

temat działu:

Przegląd prasy branżowej

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 16157

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 174 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1631
Najnowszy numer juz w empikach oraz pkt sprzedarzy " Ruch" Okladka z Radkiem Slodkiewiczem. W nowym, wiekszym formacie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5319
Dzięki za linka.

Uzasadnienie może przełknie gimnazjalista...

Inni nazywają takie coś plagiatem.

a można było wszytko napisać własnymi słowami, szczególnie osoba o takiej wiedzy i wykształeniu sportowym...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
U mnie jeszcze nie ma. Lipa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 4191 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102834
sprzedaży
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2852
wczoraj bylem w empiku i jeszcze nie bylo

This is Animal.Can you handle it?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Dziś też nie ma. Ani MD, ani KiF, ani SDW.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1001 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32410
W Ruchu tez nie ma

Zmieniony przez - gothikme w dniu 2008-12-30 16:18:38

"Jest światło i ciemna droga
Jest noc i blaknąca nadzieja
Był sen, który raz był mój"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 105 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5723
ja miałem nadzieje że już będzie, ale ni c.h...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 780 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11142
Kif ma być koło 2 grudnia

"Ten, kto nie jest wystarczająco odważny by podjąć ryzyko, niczego w życiu nie osiągnie" - Muhammad Ali

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2058 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33403
ja juz mam

"These are the people who always know a guy who knew a guy, who took steroids and his head exploded."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
A skąd?:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 174 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1631
NIE PIER*OL ZE MASZ...czytam teraz ostatni post Tadeusza Zarebkiego (AnimalKat) pisze ze od jutra. Aaa i sorr yza zle info , ale kilka dni temu pisal ze od 29 pozdrawiam...i milej lektury!! Juz miesiecznika<hurra> haha
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

styczniowy "KiF" z plakatem!

Następny temat

prenumerata MD

WHEY premium