SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Styczniowy MD juz w sprzedarzy...:D

temat działu:

Przegląd prasy branżowej

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 16165

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2058 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33403
w empiku w toruniu byl

PIER*OLE ZE MAM

"These are the people who always know a guy who knew a guy, who took steroids and his head exploded."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 287 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16009
gdzie byl w toruniu? o 13 niebylo a przejrzalem wszystkie gazety tam i z powrotem;//

"Z wielką mocą przychodzi wielka odpowiedzialność" :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2058 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33403
ja bylem ok 16 i byl tam po prawej stronie na końcu dzialu z gazetami, na samej górze, razem z mans health. slodkiewicz jest na okladce

Zmieniony przez - Smokealot w dniu 2008-12-31 01:25:02

"These are the people who always know a guy who knew a guy, who took steroids and his head exploded."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 174 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1631
to ze slodkiewicz byl na okladce, to wiekszosc osob czytajacych MD wie od kilku dni<lol2> poza tym w pierwszym poscie pisze to samo:D<hahaha> brawo za spostrzegawczosc!!:D hahahaa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Ja już mom
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 174 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1631
no ja tysz:D haha dobry artykul Gregga Valentino<lol2>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 287 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16009
to trzebab bedzie isc jeszcze dzis bo na Nowy Rok jakas dobrz lektura by sie przydala:P

"Z wielką mocą przychodzi wielka odpowiedzialność" :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2058 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33403
mietek21 tylko sie nie spuść z podniecenia, co jest smiesznego w tym co napisalem?

"These are the people who always know a guy who knew a guy, who took steroids and his head exploded."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8
Zmieniony przez - Banan w dniu 2009-01-01 12:58:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1001 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 49564
MD bardzo dobry , ciekawy artykul o metanabolu
I numer ,w ktorym jest duzo interesujacych porad :) Jak zwykle , oplaca sie go kupic .

Dobry stanie sie lepszy ,
a lepszy najlepszy !

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

styczniowy "KiF" z plakatem!

Następny temat

prenumerata MD

WHEY premium