SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stagnacja w redukcji

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5479

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6277 Napisanych postów 76061 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755000
"zauwazylem jeszcze ze spadl mi chyba poziom testosteronu bo juz nie mam takie popedu plciowego"

Jest to dosc czesto spotykane, szczegolnie przy zejsciu na niski bf lub zbyt dlugiej redukcji. Jezeli chodzi o regeneracje to zwiekszaj stopniowo kcal do 0, pozniej zrob na tym bilansie tydzien przerwy od treningow a po powrocie kolejny tydzien na 0 zeby wejsc w tok cwiczen. Chcesz sie dalej redukowac? Moze jakas masa z lekkim plusem zeby nie zlapac tluszczu, powiedzmy ok 1,5miesiaca i pozniej w zaleznosci od efektow cykl redukcji.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 793 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34176
Ale to po redukcji wszystko wroci do normy z tym testosteronem ? Kalorie bede zwiekszal weglowodanami bo bialka i tluszczy to juz jest dobrze chyba :) No chcialbym sie dalej redukowac zeby z tej lekkiej oponki co mam teraz byl taki maly pasek tluszczu i wtedy bede zadowolony :D Jak dam mase z lekkim plusem po calej redukcji to nie zejdzie mi nic z rzezby ? czy moze dodac wtedy troche aerobow ? aha wlasnie i co z tym alfa cardio ? pomyslalem zeby co kazda sesje zmniejszac o 10 min tak zebym doszedl do samych interwalow
wsumie to chcialbym sie tak zredukowac zebym byl zadowolony i juz nigdy nie musial tego robic znowu :P poprostu po redukcji sucha masa zeby szla i rzezba ta sama zeby byla :) da sie tak ?

Zmieniony przez - power15 w dniu 2008-02-20 15:03:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5239 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 75867
Masz 10% bf i oponkę

"Wszystkie rzeczy są trujące i nic nie jest bez trucizny,
Jedzenie i picie ponad miarę jest również trujące." - Paracelsus
http://www.sfd.pl/TŁUSZCZE-t369407.html
http://www.sfd.pl/JAJO-t429538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 278 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2191
jakies czary mary 9.8 i oponka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349871
dobrze zmierz ten bf, bo przy 10% sadła nie ma,
pokaż fotkę może?

za długie treningi masz,
jak pisałem w poście o Alfa cardio,
imo 5 minut interwałów + 10-15 minut aero po starczy.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 793 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34176


Wlasnie tez mi cos nie gralo z tym 9,8% no ale to w aptece mierzone na takiej maszynie bylo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349871
poka jeszcze jak chwytasz za te sadło na brzuchu?

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 793 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34176


Kurde mam wrazenie jak by tylko ta oponka zostala bo reszte mnie wycielo :/ czy ja jestem jakis inny ? :P
Mysle ze ta fotka wszysto zaobrazuje

Zmieniony przez - power15 w dniu 2008-02-20 21:00:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6277 Napisanych postów 76061 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755000
Moze i jest cos w granicach 10-12. Ja jestem za takim rozwiazaniem jak Ci napisalem + wlasnie aeroby mozesz dodac 2-3 razy w tyg.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 793 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34176
tak zrobie jak pisales ale zamiast aerobow bede robil tak jak koniu pisal ze 5min interwalow + 10-15min aerobow :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ostatnia nadzieja zdesperowanego...

Następny temat

DO NAJLEPSZYCH!

WHEY premium