SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sprawdzone Plany Treningowe

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10140

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3926 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28444
2.biceps
-uginanie przedramion z hantlami 4s
-modlitewnik, łamany 4s
-warkocze wyciąg dolny 4s

zmieniam kolejnośc ćwiczen co tydzien

2.triceps
-wyciskanie francuskie, po serii nieodkładając ciężaru wyciskanie wąsko sprzed klatki 4s
-prostowanie na wyciągu 4s
-prostowanie podchwytem 4s

też zmieniam kolejnośc cwiczen co tydzien

Zmieniony przez - chudy001 w dniu 2009-11-29 12:10:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
-warkocze wyciąg dolny 4s

co to sa warkocze?

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
warkocze, czyli pewnie liny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
nie zebym robil offtopa ale przypomnial mi sie dowcip

jasio grzmoci małgosie , ktora miala dlugie wlosy upiete we warkocz , i tenże warkocz zaplątał sie przy tym ruchaniu jasiowi w prącie

malgosia krzyczy:

-WARKOCZ, WARKOCZ !

a jasiu

- wrrrr, wrrrrr, wrrrr

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
to juz wiemy o jakie warkocze chodzi

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3926 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28444
liny, warkocze wyciągu dolnego o to chodzi, pokazywał to masza w gazecie sdw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
haha Axel wymiatasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 126
Mam pytanie ktore pojawilo sie pewnie w innym temacie i wogole zielony jestem na tym forum wiec z gory przepraszam za spam posta . Wiec moje pytanko jest takie jak moge sie pozbyc zbednego tluszczu z brzucha nie mowie o tym zeby byla kratka tylko w miare plaski :P ale tez chodzi mi o to zeby nie zasowac zamiast na trening to na areoby tylko polaczyc to jakos z treningiem . I czy naprzyklad moge laczyc jaki stack creatynowy z jakims fat burnerem ? Z gory bylbym wiedzeczny jak by siodemka sie tez mogl wypowiedziec . I jesli kogos wkurzylem tym postem to z gory przepraszam bo rozumiem ze nie tutaj powinnien sie znalesc ale prosil bym o jakas pomoc :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
nie mam juz sily i faktycznie zmusze siodemke zeby Ci to wszystko znow od nowa tlumaczyl
oolnie to zacznij od podstaw od diety od treninu , bo nie masz o tyjm bladeo pojecia a za suple chcesz sie brac
oolnie mozna laczyc spalacze ze stakami kreatynowymi jesli o to Ci chodzi
Pozdro

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 126
hehe dzieki :D tzn wiesz no powiem ze tam z 80 to cisne na prostej :P wec az tak stasznie poczatkujacy to chyba nie jestem :P ale zawansowany to tez napewno nie :D
a jakos odzywki to bardzo lubie i dzieki za wyrozumialosc a nie zjechanie za nieodpowiednie miejsce do posta wilki plusik :D
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zestawy suplementacyjne w rozsądnej cenie

Następny temat

Zmierz Swoj BF %

WHEY premium