SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sprawdzian "Nitro Packa"

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6731

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 382
I jak tam Papaj, pompa jest? Jakie wrażenia po saszetce?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690


Po dodaniu drugiej saszetki pompa niesamowita,ale najważniejsze jest to że zrobiłem się strasznie twardy i pękaty w ciągu dnia,czuję się jak bym cały czas był po treningu.Regeneracja coraz lepsza,wytrzymałość też zaczyna wzrastać.Jednak dwie saszetki to jest chyba obowiązkowa dawka przy mojej wadze.Zaraz spróbuje wrzucić zdjęcie kiepskiej jakości bo nie mogę znaleźć po przeprowadzce ładowarki do aparatu i kolega robił aparatem telefonicznym.Jak znajdę ładowarkę to wrzucę konkretnej jakości zdjęcie.

Zmieniony przez - MrPapaj w dniu 2010-07-07 21:28:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12042 Napisanych postów 160439 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234412
konkret!!!!!!

ale bary!!!!

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 382
No konkret forma, napisz kiedy łykasz obie saszetki? Rozdzielasz czy może dwie na raz!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
Jedną saszetkę biorę 30 min.przed treningiem drugą bezpośrednio po treningu.W dni nie treningowe:jedna rano na czczo druga o 18.30 tak jak przed treningiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Tomek mógłbyś np napisać

Tak co któryś Dzień , jaką dietę masz suplementacje i podliczone kalorie oraz rozpisany trening, chciałbym skorzystać z tego za jakiś czas, tak jak nie jeden z nas na forum.

Masz bardzo dużą masę mięśniową przy podobnym wzroście co mi bardzo imponuje.
Nie powiem, że kiedyś oglądałem Ciebie w TV a teraz fajnie, że mogę na żywo podpytać co i jak.

Wiem, że ta masa była wyrabiana przez lata i samo sport Strong-Man rozwinął zapewne bardzo masę mieśniową.

A no i bym zapomniał, jeszcze Podsumowanie Dnia, Treningu odczuć , trochę czasu zajmie ale na prawdę warto.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
ok dzisiaj wieczorkiem wkleję mój trening i dietę.Tylko od razu zaznaczam że nie liczę kalorii,białka,węgli i tłuszczy na tym etapie.Po prostu wszystko jest na oko.Jak zacznę przygotowania do zawodów to trzeba będzie znowu zacząć liczyć wszystko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jabłczan kreatyny

Następny temat

ClenBurexin

WHEY premium