SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sprawdzian z WF- poprawić wyniki w podciaganiu na rdążku i w wyciskaniu

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

Ilość wyświetleń tematu: 5429

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1252 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10181
Witam.
Jak napisalem w temacie czeka mnie sprawdzian w podciąganiu i wyciskaniu.
Potrzebuje takiego planu aby skoncentrować sie tylko i wyłącznie na popraie wyników w tych ćwiczeniach.
Sam nie potrafie ułozyc takiego treningu, a na forum nic nie znalazłem, dlatego o pomoc zwracam się do was.

moje aktualne wyniki to; na klatke 100 a podciąganie ok. 15 razy.

Za pomoc oczywiscie sogi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 835 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7989
Sprawdziany z podciągania jak dla mnie są bez sensu. Jest wiele naprawdę silnych gości co sie nie potrafią podciągać. Ja siłaczem nie jestem, ale mam o wiele więcej siły od większości moich kumpli ktorzy akurat w podciąganiu są duzo lepsi niż ja, za to w innych ćwiczeniach ja jestem znacznie lepszy.

Ciekawe od czego zależy siła w podciąganiu. Zastanawia mnie jak niektórzy mogą sie podciągnąć np. 10 razy, a na wyciągu górnym nie potrafią "ściągnąć" nawet 50 kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Podciągaj się codziennie na max po 4 serie

A na klate to może hmm..

Wyciskanie na ławeczce płaskiej 3 * 6,8,10

Ciężar musisz odopowiednio dobrac:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1252 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10181
nie zupełnie o to mi chodzi. czekam dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 890 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17794
100 na klate przy wadze 70 kg- nie dostaniesz za to bdb? 15 podchwytem to moze nie strasznie wiele, jak się postarasz to szybko mozesz do 20 dobić, tylko trzeba chcieć. Zresztą u mnie w LO za 15 podciągnięć bdb się dostaje-pierwsza klasa.

moc moc moc

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1252 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10181
chce mieć 6:-]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 890 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17794
kumpel ma z innym w-fistą, ale mówił że dostał 3 za 10 powt, za 12 miałby 4, za 16 celujący

Jeśli masz podobnie to może wystarczy dobra motyacja, powodzenia

moc moc moc

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 358 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16022
Jeśli chodzi o podciąganie to ja bym radził podciąganie z obciążeniem szerokim nachwytem. Bardzo fajne ćwiczonko, chyba moje ulubione

"Give me six hours to chop down a tree and I will spend the first four sharpening the axe."
A.L.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1473
a ile wogole masz na to czasu? bo o ile z podciaganiem moze sie udac o tyle z wyciskaniem niekoniecznie (choc pare planow na poprawe sily w wyciskaniu na forum bylo-poszukaj dobrze).A z podciaganiem to moze tak ze rob najpierw 32 powtorzenia w tylu seriach ile dasz rade a po czasie rob tak samo tylko ze 52 powtorzenia.Wszystko kwestia ile ci zostalo czasu do sprawdzianu.Swoja droga ambicja cie chyba zezarla ;)

Twoje mięśnie nigdy nie mogą byc za duże...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2637
hmm nie wiem za bardzo co chcesz jeszcze poprawiac, u mnie w 3klasie LO wycisniecie 100% wagi dawalo celujacy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1252 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10181
Nie wiem ile mam na to czasu ale kolo miesiąca.
własnie sprawdzałem i na klatke 105 kilo czyli 150% masy ciała, czyli mam celującą, ale dla mnie to za mało i musze sie poprawic zeby zabłysnąc przed klasa.:-]

z podciaganiem jest tragicznie, ale jesli bedzie jakis dobry trening to dam rade.

Kiedys na klatke robiłem trening niemieckich ciezarowców i efekty były super.

Ale mam teraz problem jak pogodzić drązek z klatka, cwiczyc jednego dnia, na zmiane? jak często?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
chwila nie lapie czegos wczesniej napisales ze chcesz miec 6 a teraz piszesz ze juz masz ta 6 wiec jak to z toba jest?

Zmieniony przez - seba_kzn w dniu 2006-11-04 21:12:49

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zwiekszenie obwodu szkieletowego w klatce :P

Następny temat

Dlaczego barki nie rosną ?

WHEY premium