SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sposób na nogi.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1883

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 917
Hejka wszystkim..jestem nowy na tym forum..wiec do rzeczy
Mam 16 lat 170 wzrostu i 59kg..Mój problem to zbyt grube nogi Udo ma blisko 48-50 cm przy tym wzroście wygląda to nieciekawie,Cwicze brzuch i inne partie ciała..Ale nigdy nie cwiczyłem nóg.
Chce abyście pomogli mi w ułożeniu diety Redukcyjnej.
Zalezy mi na stworzeniu takiego planu treningowego tzn ile mam biegać w tygodniu i ile jeździć na rowerze..Jezeli znacie jakies dodatkowe cwiczenia na nogi odchudzajace to tez napiszcie.
*Posiadam hantle i rowerek stacionarny..

Dodam,ze w moim dotychczasowym jadłospisie rządziły węgle to byc morze włąsnie ich nadmiar odłożył mi sie na nogach w postaci tkanki tłuszczowej.

Prosze o pomoc z góry dziekuje
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 48118
Lepcio jesteś młody i wazysz niewiele... redukcja w tym wypadku to złe wyjście.
Ale spokojnie jeśli wydaje Ci się że masz nieestetyczną sylwetkę wklej sowje zdjęcia.
Zobaczymy co można Ci poradzić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 917
A i jeszce mam pytanie czy to pomaga HMB i jakie sa tego skutki uboczne.. ---http://allegro.pl/listing/showcat.php?category=19659&id=19655 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 912 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10929
nie bierz sie za odzywki ak nie masz diety ani zielonego pojecia o suplementach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 695 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8065
ja mam 55 i nei uwazam zeby bylo to duzo hehe mam 170 wz/57 kg wagi cos zle mierzysz albo przewrazliwiona jestes
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 912 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10929
to jest chlopak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 695 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8065
łooo sory nie zwrocilam uwagixD to na chlopaka nie jest chyba duzo chociaz nei wiem tomek Ty doradzaj:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2132 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27518
48-50 to dużo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3502
to jest iluzja ze twoje nogi sa grube popytaj sie innych osob jak to wyglada z ich perspektywy i dam sobie leb uciac ze powiedza ze masz b.chude . Zreszta siadz sobie obok kogos w twoim wieku lepiej zbudowanego i zwroc uwage ze bedzie mial wieksze uda .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 695 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8065
daj jakies foto to ocenimy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 917
no u samej góry uda..w najgrubszym miejscu mam 50 cm równiutkie...
na 170 cm wzrostu..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608


ja an samym dole w najchudszym mam 55 i dalej za chude
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BICEPS pytanko

Następny temat

Pytanie o mase !

WHEY premium