SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Splitowcy 2x partia na tydzien adzik123

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2197

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 118 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4300
Plan adzika z małymi korektami i paroma zapytaniami z gory dziekuje za pomoc:)

wczesniej plan
https://www.sfd.pl/Plan_Traktora_pytanie-t490297.html

A: klatka, barki, tricepsy.
-------Klatka
Wyciskanie sztangi płasko 3s
wyciskanie sztangielek skos w górę 2s
rozpiętki 2s mozna wrzucic pompki na poreczach ver na klate? i jaksi filmik jak to wygląda
-------Barki
Military press 3s
Wyciskanie sztangi siedzac za głowe 2s
-------Triceps
wyciskanie francuskie sztangi siedząc 3s.




B: nogi, plecy, bicepsy.
------Nogi
przysiad ze sztangą 3s
przysiad wykroczny 2s czym zastąpić?
uginanie leząc 2s
wspięcia na palce 3s do maxa
------Plecy
Podciąganie na drążku szerokim nachwytem 3s do maxa
wiosło sztangą podchwytem 2s Mozna nachwyt?
MC 3s
------Bicepsy
uginanie ramion ze sztangą 3s Mozna zmienić na drążek podchwytem? bo czuje ze to jest dla nich najlepsze:)

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 17(1992)

Waga: 73

Wzrost: 170

Cel treningowy: Masa siła do sylwka potem redukacja:)

Staż treningowy na słowni: Od 4 stycznia 09

Uprawiane inne sporty: ---

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): full

Dieta: Nie rozpisana wiem jak jeść a waga dobrze idzie:)

Przeciwskaznania medyczne: ---

Zażywane suplementy: Polowa cyklu na mono vitala 300g,gainer2 viatal

Zmieniony przez - Mistrzu213 w dniu 2009-06-09 14:30:03

Dodam że bardzo mi zależy na ruszeniu klatki i barkow

I czy moge jezdzić na rowerze w dni nie treningowe?

Zmieniony przez - Mistrzu213 w dniu 2009-06-09 14:32:14

Walczysz do końca jesteś zwycięzcą

Działanie przynosi efekty myślenie nie!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1690 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23356
sam trenuje tym planem, myslisz ze jak cos dodales to sam ten plan wymysliles, a zapewne jest lepszy, nawet nie czytam, bo po co, nic nowego nie wymysliles, sa madrzejsi niz Ty, ktorzy dawno by na to wpadli, co do diety, moze i byc intuicyjna, choc nie wynika z tego co napisales, intuicyjna to ze sie nie liczy co do 1 kcal, i g weglow, bialka itp, bierz sie za miche bo nie ruszysz,

i ludzie drodzy, odstaw te suple... za duzo kasy masz czy co?? idz do sklepu kup sobie brazowy ryz, jak masz mozliwosc to swojskie jaja, mleko i ser tez swojski, bo te ze sklepu to.. szkoda gadac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 118 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4300
Koles wybacz ale Ciebie nie rozumiem zauważ ze nie napisałem ze plan jest moj tylko pozamieniałem cwiczenia a plan adzika

dobra pierwsza twoja gafa

2 suple zauwaz ze tam jest tylko kretka gainer to uzupełnienie diety ryze jadam codziennie i nie gadaj mi tu ze nie rusze bo wagi poniewaz mi za***iscie idzie

3 nie wiem po co w ogole tutaj pisałes co chciałes udowodnić tą wypowiedzią ale 93 Cie tlumaczy

Walczysz do końca jesteś zwycięzcą

Działanie przynosi efekty myślenie nie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1690 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23356
ile mam lat nie znaczy ze mam mniejszy staz niz Ty, to po 1 Twoja "gafa" po zakladasz temat jak plan jest ulozony nie przez Ciebie, tylko czlowieka ktory sie zna na tym??? a suple nie w taki srazu jak Ty są zbedne, moze jakies bialko, ale kreatyne, gainery odstaw, gainer zwykle wegle itp, zainwestuje w diete lepiej, Ty masz staz pol roku a ja 3 lata wiec moze cos swiadczy...

Koles wybacz ale Ciebie nie rozumiem zauważ ze nie napisałem ze plan jest moj tylko pozamieniałem cwiczenia a plan adzika

no wlasnie po co wklejac jak plan jest dobry, nie ulozony przez Ciebie?? zaraz napiszesz ze pozmnieniales cos, napisalem Ci o tym cos wyzej, po co zamieniac,?? jesli juz to nic nowego nie wymyslisz, adzik napisal jakie partie cwiczyc w danym dniu i w kolejnosci, podal tez PRZYKLADOWE cwiczenia, jesli Twoj organimz zareaguje lepiej na jakies zamienniki np. wyciskanie fransuckie lezac sztanga, a Ty np. sztangielkami, to chyba zalezy od Ciebie!!

Zmieniony przez - gateway93 w dniu 2009-06-09 18:01:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 166 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4130
Gateway smieszny jestes ;)
Dlaczego ma odłożyć gainera?Dlaczego ma odłożyć kreatyne? Na gainera zawsze dobry czas,jak sa braki w diecie,a kretke po poł roku juz mozna spokojnie wrzucać.
Rowerkiem mozesz śmigac w dnt rekreacyjnie.
16 lat a ćwiczy już 3.Dobre :)
Pozdro.

Zmieniony przez - Piotrek_-_ w dniu 2009-06-09 18:06:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1690 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23356
zreszta widze ze i tak zaraz bedzie jakies odwez... wiec

klata moze byc, na barki dodaj cos na boczne aktony, na TRI radze 2 cwiczenia,
plecy ok nogi ok, na bic, nie mozna na drazek podchwytem, gdzyz podczas tego cwiczenia angazuje sie biceps, owszem, zgoda, jednak bardziej angazują sie plecy, a biceps w nieznacznym stopniu, zaraz powiesz ze nie prawda, to wiec, > zalozmy podciagniesz sie wąska podchwytem 12 razy, wazysz 73kg, to naloz na sztange 73 kg i zrob ją 12 razy np. na modlitewniku, nawet polowa tegociezaru nie zrobisz, masz dowod

, tez proponowalbym 2 cw jak dasz rade, all zalezy od Twojego organizmu,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1690 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23356
Piotrek_-_ nie zastapisz jedzenia proszkiem, wielu sie zgodzi, jednak jesli są braki, z powodu np. szkolda, praca, to mozna, ale nie gainera, lepsze bialko, jednak trzeba sie starac aby brakow nie bylo, a cwicze od 13 roku zycia

Zmieniony przez - gateway93 w dniu 2009-06-09 18:09:15
ps a moze jestes z Biales Podlaskiej? xD

Zmieniony przez - gateway93 w dniu 2009-06-09 18:10:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 166 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4130
Napisał ze wie jak jesc i waga idzie. Niech wrzuca gainera,skoro mysli ze ma braki...
gateway
Za wczesnie zaczales wedlug mnie,ale rob co chcesz. :)


nie jestem z Białej

Zmieniony przez - Piotrek_-_ w dniu 2009-06-09 18:12:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1690 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23356
no wiesz, wiem ze za wczesnie, ale cwiczylem z trenerem, bo cwicze pchanie kula, i rzut mlotem, jestes moze z Białej Podlaskiej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 166 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4130
Dlaczego myslisz iz podciaganie jest zlym cwiczeniem(podchwyt) na biceps? Własnie biceps sie bardziej angazuje. Jak masz watpliwosci co do tego to zapoznaj sie z artykulem riona "jak cwiczyc poszczegolnie partie" ponizej tego.

Nie mjestem z Białej Podlaskiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5816 Wiek 26 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 40957
: klatka, barki, tricepsy.
-------Klatka
Wyciskanie sztangi płasko 3s
wyciskanie sztangielek skos w górę 3s
-------Barki
Military press 3s
Wyciskanie sztangi siedzac za głowe 2s unoszenie sztangielek na boki stojąc siedząc
-------Triceps
wyciskanie francuskie sztangi siedząc 3s. leżąc




B : nogi, plecy, bicepsy.
------Nogi
przysiad ze sztangą 3s
przysiad wykroczny 2s czym zastąpić? prostowanie nóg
uginanie leząc 2s
wspięcia na palce 3s do maxa
------Plecy
Podciąganie na drążku szerokim nachwytem 3s do maxa
wiosło sztangą podchwytem 2s Mozna nachwyt? może być
MC 3s
------Bicepsy
uginanie ramion ze sztangą 3s Mozna zmienić na drążek podchwytem? bo czuje ze to jest dla nich najlepsze:) można i nawet z obciązeniem sie podnoś

Zmieniony przez - Guetta w dniu 2009-06-09 18:23:10
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zanikające mięśnie

Następny temat

Szukam Pomocy w Ćwiczeniach i diecie

WHEY premium