SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spartan Torso wg Goldberg1982

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14663

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4579 Napisanych postów 7247 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39615
Haha raczej satysfakcji u nas to dokładasz jak w każdym innym sporcie, na zawodach dostanie medal puchar dyplom i uścisk dłoni hehe
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4579 Napisanych postów 7247 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39615
Ale za to w kulturystyce dobrze zarabiacie hehe
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10041 Napisanych postów 30381 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728747
Takie cieżary juz nie dla mnie-miałem ponadrywane oba bicepsy i musze uważać.
Jakiś czas temu robiliśmy z Kolosem bicepsy sztanga w oparciu-40 kg na ilość razy.
Gdzies są filmy,ale wynikow juz nie pamietam-ale rewelacji nie było :)

Dobrze sie ubieraj i rozgrzewaj na tym strychu,by też nie złapać kontuzji .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12142 Napisanych postów 30553 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131095
goldberg1982
Ale za to w kulturystyce dobrze zarabiacie hehe
Mam tak jak Ty napisałeś wyżej.
W kulturystyce zarabiają (zarabiali) mający siłownie lub prowadzący majętnych kandydatów na zawodników oraz inne bogate osoby z elit towarzyskich .
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4579 Napisanych postów 7247 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39615
Ja to ćwiczę w starej stodole u rodziców , zima jest zimniej niż na dworze a latem zaś cieplej niż w saunie hehe, prawdziwe spartanskie warunki byle do wiosny jedyny plus tego wszystkiego że muszę zasuwac jak samochodzik bo chwilką przerwy i jesteś lodowaty haha
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4579 Napisanych postów 7247 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39615
Dla mnie kulturystyka to kawał ciężkiego chleba.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4579 Napisanych postów 7247 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39615
Dlatego poszedłem na skróty i wybrałem sporty siłowe które trwają już 23 lata
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 860 Napisanych postów 1044 Wiek 1 rok Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 12364
goldberg1982
Ja to ćwiczę w starej stodole u rodziców , zima jest zimniej niż na dworze a latem zaś cieplej niż w saunie hehe, prawdziwe spartanskie warunki byle do wiosny jedyny plus tego wszystkiego że muszę zasuwac jak samochodzik bo chwilką przerwy i jesteś lodowaty haha

Czasami zdarza mi się poćwiczyć w stole u Goldberga i warunki tam są bardzo spartańskie, zwłaszcza teraz zimą.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4579 Napisanych postów 7247 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39615
Spartan Torso zaliczony, dziś było po 7 serii także już zaczyna się robić ciekawie, hantle bez zmian ok 30 kg jedynie Wiosło podchwytem dodane 10 kg, obiecałem sobie w tym ćwiczeniu dokładać 10 kg co trening ciekawie czy mi się uda hehe dziś mi zajęło 58 minut także tempo jakieś zachowane jest chociaż w ostatniej serii był mega kryzys na hantlach hehe w ostatnim ćwiczeniu prawdopodobnie zrobiłem 8 serii tak mi się wydaje czuje ze klatka się zmienia, mięśnie są twarde, siła idzie, wytrzymałość się poprawia,suple fajnie wchodzą pogoda dziś kiepska - 9 szału nie było hehe film się wgrywa jeszcze
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4579 Napisanych postów 7247 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39615
Spartan Torso zaliczony, dziś było po 7 serii także już zaczyna się robić ciekawie, hantle bez zmian ok 30 kg jedynie Wiosło podchwytem dodane 10 kg, obiecałem sobie w tym ćwiczeniu dokładać 10 kg co trening ciekawie czy mi się uda hehe dziś mi zajęło 58 minut także tempo jakieś zachowane jest chociaż w ostatniej serii był mega kryzys na hantlach hehe w ostatnim ćwiczeniu prawdopodobnie zrobiłem 8 serii tak mi się wydaje czuje ze klatka się zmienia, mięśnie są twarde, siła idzie, wytrzymałość się poprawia,suple fajnie wchodzą pogoda dziś kiepska - 9 szału nie było hehe film się wgrywa jeszcze efekty zadowalające hihi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spartan Torso wg rutkow

Następny temat

Spartan Torso wg Fifi35

WHEY premium