SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spartan Torso wg Goldberg1982

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14600

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 5253 Napisanych postów 19355 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336225
olotraper
W edytorze YT w YouTube Studio można wgrany film edytować i wyciszyć dźwięk lub wgrać darmową muzykę.


Dokładnie tak jest jak pisze olo....tylko że ciężko to zrobić z poziomu mobilnego/ telefonu/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4539 Napisanych postów 7213 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39486
Podsumowanie Spartan Torso
Moje wrażenia są bardzo pozytywne chodź nie ukrywam miałem kryzysy moja sylwetka się dosyć zmieniła szczególnie klatka, barki i plecy, nawet moja kobieta parę dni temu mówiła że moje ciało stało się twarde jak kamień haha, mimo że moje sesje nie były długie, przerwy minimalne to na biłem ok 4 kg mięcha po pierwszych treningach waga poleciała w dół potem dodałem więcej posiłków bo organizm się domagał przy takim wysiłku doszła też kreatyna w podwójnej dawce i efekt końcowy jest mega zadowolony, moja wytrzymałość mega wzrosła z tego chyba jestem najbardziej zadowolony ze z treningu na trening było coraz lepiej suplementy od sponsora uważam za bardzo trafne szczególnie Iron Pump mnie mega zachwycił ale testowanie trwa nadal i teraz przechodzimy do budowania siły także dziękuję Mastiemu za wybranie mnie do konkursu i sponsorowi za odżywki na koniec dodam że ćwiczenie masti row niesamowicie mi zabierało Energi na każdym ciężarze
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12102 Napisanych postów 30521 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130819
Podsumowanie jest - masti może być dumny (i sponsor też).

Znam ten ból gdy żona mówi: "jesteś za twardy"
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4539 Napisanych postów 7213 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39486
Haha moja Mo mówi to samo Życzę powodzenia chłopakom co jeszcze nie skończyli
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10013 Napisanych postów 30355 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728566
Pewnie j,że jestem dumny,że kolejny uczestnik dał radę.
Choć konkurs planowałem do połowy marca a tu juz niektórzy w lutym skończyli .
Za szybko treningi robiliście?
Powinny byc zmiany co tydzien,szybciej zmienialiście?

Masti row jest super ćwiczeniem na plecy-daje natychmiastowe efekty i w mieśniach i w silae na wiosło i martwy ciag.

Ostatnio znalazłem film,jak gość robi to ćw 6 razy z cieżarem 210 kg .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4539 Napisanych postów 7213 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39486
Ja robiłem raz na tydzień o rany co za ciężar masakra, łatwiej tym wiosłować niż masti rów wykonywac
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4539 Napisanych postów 7213 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39486
Konkurs się zakończył ale testowanie supli się mocno rozpocznie, wycisnę z nich sporo kilogramów będzie ostra jazda
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4539 Napisanych postów 7213 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39486
Wczoraj delikatny trening klatki, 4 miesiące nie robiłem klatki na sztandze masakra jak siła spadła 6x12 pow na 100kg a potem biceps przy ścianie na koniec 70 kg x 3



1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4539 Napisanych postów 7213 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39486
I na sam koniec 80kg x1



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4539 Napisanych postów 7213 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39486
A potem zabawa z hantelka skończyło się delikatnie na 60 kg



Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spartan Torso wg rutkow

Następny temat

Spartan Torso wg Fifi35

WHEY premium