SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spam dla babochłopów i dam ;-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 154088

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 327 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12619
cześć dziewczyny :) ja dziś mam chyba dobry dzień, wywaliłam się z rana na mokrych schodach i niestety pupson obtłuczony. Amortyzacja była KONKRETNA ale i tak boli... ps. Sforcia, śliczna z Ciebie dziewczyna - zgapiłam foto w dzienniku:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66950
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66950
fajnie, że wkleiłyście snatcha, bo robiłam z bioder, a 2 dni temu zobaczyłam na youtubie ze swingu i stwierdziłam, zę robiłam źle, a tu proszę - 2 metody
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
megan713
ps. Sforcia, śliczna z Ciebie dziewczyna - zgapiłam foto w dzienniku:)


Dziękuję
Miło mi bardzo.

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
megan! nerwoból nery jest gorszy od wykroków :) bujałam się z tym 4 tygodnie, a jak coś spadło na podłogę to przepadło...
Robiłaś sobie jakieś badania nerek dodatkowo? usg, mocz, cokolwiek? U mnie to było równoległe do zapalenia nerek i kamieni, nie żebym chciała postraszyć, ale lepiej sprawdzić te rzeczy.

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 327 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12619
Kasia, a gdzie Cię wcięło?? Pani Doktor mi zleciła cały komplet, morfologie, coś tam innego z krwią związanego i mocz też. Nerki mam zdorwe na całe szczęście...wszystkie wyniki w normie. Ale 4 tygodnie mnie przeraziły, bo ufam i wierzę że do wylotu na wywczas się uspokoi. Wygrzeję wygrzeję, i przejdzie (!) ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
No to nie szalej i przejdzie, jeśli to faktycznie tylko przewianie. Kiedyś na pierwszy nerwoból niezwiązany z kamieniami dostałam sirdalud - po połówce (tabletki ) zasnęłam w 10 minut i obudziłam się drugiego dnia. I puściło! Pewnie sam termofor zdrowszy, ale dzielę się doświadczeniem w razie gdyby długo Cię to męczyło ;)
Ja tu jestem cały czas, nigdzie mnie nie wywiało :)

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 327 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12619
a siedzisz z cicha frant :) sirdalud miał mój Małż gdzieś - też zasypiał jak dziecko po nim. Mi lekarka zaleciła w skrajnym przypadku paracetamol lub no-spę jeśli faktycznie będzie mi ciężko wytrzymać. Czeka mnie 2 tygodnie zwiedzania więc naprawdę nie chcialabym być przykuta do krzesła. ciepłe swetry i jazda. dzieki za radę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
Lekarka albo nigdy nie miała nerwobólu albo jedna z tych nielicznych lekarzy, którzy, słusznie, nie pakują w pacjentów kilogramów prochów na każdą okazję. Życzę, by nie było trzeba :)
Siedzę cicho ale ja wszystko tu widzę!

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
siema spam
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

dzienne zapotrzebowanie kaloryczne

Następny temat

szczupłe uda i pośladki..

WHEY premium