SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spam dla babochłopów i dam ;-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 154129

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Otóż to, no i nie leje się żar z nieba. Na desce kiedyś jeżdziłam ale mam za sobą taki upadek że jak yebłam to gwiazdy zobaczyłam i od tamtej pory nie mam ochoty na ten sport sprzedałam wszystko to miałam z deską związane

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 327 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12619
Mi się zawsze podoba jak ktoś inny śmiga, ale sama nie miałam okazji. Moi rodzice z aktywnością fizyczną nie mieli nic wspólnego i chowali mnie na kalekę "byle mi się nic nie stało"... Na rowerze nauczyli mnie jeździć jak sie uparłam i sama odmontowałam boczne kółka. To samo z pływaniem (teraz mąż mnie uczy choć boję się wody). Najlepiej uczyć szkraby od młego bo im starszy pupson tym gorzej łapie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Widziałam Bullu, fajnie się zapowiada

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
Lalalal PIERWSZA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 327 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12619
OKU!!! Jak było? :)
edit: zajrzałam do dziennika - gratki!!!

Zmieniony przez - megan713 w dniu 2013-09-11 12:28:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
Super było. Jak znajdę chwilkę to moze wrzuce fotki z gór i opiszę trasy które przesłam bo byłooooo baaaaaaaaardzo cięzko! na razie piorę i sprzątam bo jeszcze do poniedziałku URLOP ihihih
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 327 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12619
super czekamy :) też po cichu liczę na to że wrócę z wywczasu mniejsza :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
ojacieojacie... chodakowska wyszła za małż
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 327 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12619
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

dzienne zapotrzebowanie kaloryczne

Następny temat

szczupłe uda i pośladki..

WHEY premium