SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spam dla babochłopów i dam ;-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 154001

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
gupi dzień - idę coś w końcu żryć naszykować bo padnę przed wytrzymką i tyle z tego będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1985 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 67804
hej laski, czy tylko ja jestem taka nieogarnięta i nie wiedziałam że K** nie cierpi sfd :http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=709131&page=2, przeczytałam o tym na wizażu, trochę przegięli z tym że konkurencja to ch..nia, rozumiem że konkurencyjne sklepy ale to lekka przesada. Wydawało mi się że K** to taka specjalizacja względem sfd czyli bardziej specjalistyczne forum idące w stronę kulturystyki a a sfd fitnessu... bądź co bądź połaziłam trochę po tym ich forum po kobiecych watkach i widzę, że tam większy burdel w tych kobiecych dziennikach no i poza tym takie od czapy te treningi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
o niechęci nie czytałam, ale przeglądalam dzienniki dziewczyn i tak jak mówisz taki lekki bajzel mają. Ale jakoś szczególnie się nie zagłębiałam w to forum.

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66950
ja zaczęłam właśnie od przeglądania K**, ale dla mnie za duży chaos i nie mogłam połapać, co mam na początek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66950
weszłam w sfd (chociaż pierwsze konto miałam tutaj chyba z 7 lat temu i nawet nicka nie pamiętam) i tutaj to już jakoś poszło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66950
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66950
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
OMG Sojowe forum.
Generalnie w gwoli wyjaśnienia - ja jestem z K**.pl, a Ty wklejasz sfd.pl - konkurencyjne forum/sklep uważane przez nas tak obiektywnie za hmm...ujowe.

to cytat

Zmieniony przez - agataq w dniu 2013-09-12 15:27:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66950
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1985 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 67804
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

dzienne zapotrzebowanie kaloryczne

Następny temat

szczupłe uda i pośladki..

WHEY premium