SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spam: edukacja to bzdura, 50 000 postów = matura

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 119845

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3591 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54809
Ronie, co miałeś na myśli pisząc:

ronie220
bez dopracowanej diety:


?

ಠ_ಠ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
mial diete ale niedopracowaną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
siemanko chuyki

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3591 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54809
Dzięki. Nie potrafię jeszcze składać liter.

ಠ_ಠ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
dawno tu nie byłem, ale muszę się uczyć dlatego wbiłem do spamu

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Nie liczyłem kcal,tylko starałem się jeść full białka i stopniowo obcinać węglowodany(nie cała torebka ryżu,a 3/4...itd)

Praktycznie zero warzyw.

Zero ryb.

Totalnie skopany bilans tłuszczy i bilans o3 do o6 i o9.


Tu już nawet nie chodzi o redukcje tkanki tłuszczowej a samo zdrowie.
No dużą rolę odegrała tutaj kwestia finansowa.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
dobra pajęczynka na brzuchu Ronie

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3591 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54809
ronie220
Nie liczyłem kcal,tylko starałem się jeść full białka i stopniowo obcinać węglowodany(nie cała torebka ryżu,a 3/4...itd)

Praktycznie zero warzyw.

Zero ryb.

Totalnie skopany bilans tłuszczy i bilans o3 do o6 i o9.


Tu już nawet nie chodzi o redukcje tkanki tłuszczowej a samo zdrowie.
No dużą rolę odegrała tutaj kwestia finansowa.


Dzięki za odpowiedź - mimo, że niektórym przeszkadza, że chciałem poznać szczegóły.

Pierwsze redu dokładnie tak samo robiłem. Też białko na miarę możliwości finansowych i tylko obcinanie węgli z 2 worków ryżu z początku, do 0,5 na końcu. Ale za to jakieś tam rybki (tuńczyk z puszki za 1,50zł...) wpadały, czasem coś wędzonego.

A ile to trwało? Bo efekt dość fajny.

ಠ_ಠ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3591 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54809
A i jeszcze spytam: ile kg poleciało? W moim przypadku koło 20 było w dół.

ಠ_ಠ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
6 tygodni.W tym roku to była rzeźnia-żadne aeroby na rowerku tylko zapieprzanie.Po siłowym robiłem aero biegowe-po dojściu do 40min,skracałem czas i starałem sie np, biec 20 min ale szybkim tempem ,po czym na końcu sprint ile wlezie.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pompa nie pozwala ćwiczyć.

Następny temat

3 dniowy split na masę do oceny i kilka pytań

WHEY premium