SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spam: edukacja to bzdura, 50 000 postów = matura

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 120612

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 77 Napisanych postów 2109 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 140250
Robie tytuly wykonawcze do komornika;p ludzi, ktorzy nie zaplacili za rozne rzeczy;d
Wlasnie i wez tu zrob mase pracujac w banku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3591 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54809
No nie zrobisz Pan, nie ma opcji. Trochę czytałem o pracy w bankach i ogółem w branży finansowej. Pod tym kątem lipa jest, bo nie liczy się człowiek, a słupki.

ಠ_ಠ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
to u mnie tak kolorowo nie jest. czasami jest spokój a czasami takie ciśnienie że wytrzymać się nie da ale jakos trzeba sobie radzić z tym stresem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3591 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54809
A co konkretnie robisz?

ಠ_ಠ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
pracuje w urzedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3591 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54809
Same urzędasy tu. Aż mi się przypomniała taka stara gra: Zemsta Urzędasa.

ಠ_ಠ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
hehe. gram w taka gre internetowa na fonie i tam tez mam 4 urzedników
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3591 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54809
To widzę, że całe życie w robocie spędzasz.

ಠ_ಠ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3591 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54809
W ogóle Przemysław fajnie zaległości sobie w spamie narobił. Bodajże w poprzednim temacie 2 dni temu prosił, ażeby nie pisać dużo, bo potem musi nadrabiać. Pozdro dla niego.

ಠ_ಠ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
ja staram sie czytać ale nadrobic 30 stron to czasem sie nie chce

jedyny minus roboty urzednika to zarobki. kazdy mysli ze kokosy sie trzepie i zycie w luksusie ale tak nie jest. owszem stołki moze i zarabiaja ale szeregowy pracownik nie ma kolorowo
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pompa nie pozwala ćwiczyć.

Następny temat

3 dniowy split na masę do oceny i kilka pytań

WHEY premium