SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spam: edukacja to bzdura, 50 000 postów = matura

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 119889

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3591 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54809
Niby tak, ale i tak koszt tego spalania będzie w przybliżeniu połowę mniejszy.

ಠ_ಠ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 77 Napisanych postów 2106 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 140242
Barszczyna
Slawod1

To po jakim czasie Ci sie zwroci ta instalacja gazowa do takich aut?? Po roku?? Szczerze watpie, chyba, ze bedziesz non stop jezdzil takim autem


Generalnie im wyższe spalanie, tym szybciej się zwróci taka instalacja. Czyż nie?


Przy zalozeniu, ze bedziemy sporo jezdzic przynajmniej blisko badz powyzej 20k km rocznie, przy takiej eksploatacji auta mozliwy jest szereg innych usterek.
Ja wcale nie neguje instalacji gazowej, jedynie smieszy mnie instalowanie ich w drogich autach. Tak jak pisal Hekade mial gosc hajs na takie auto to powinien miec kase na benzynke czy diesel.
Niedlugo cena gazu pojdzie w gore wiec nie wiem czy tylu entuzjastow bedzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
moj sasiad kupil merola za 300 klockow i wsadzil tam gaz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czemu pojdzie kvrwa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3591 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54809
Przeinaczasz słowa Chekade/nie czytasz do końca/nie czytasz ze zrozumieniem.

Hekade
Jak sie ma kase na auto to powinno sie i miec hajs na gaz


A usterki zdarzają się zawsze. Wiadomo, że im bardziej ingeruje się w fabryczną konstrukcję pojazdu, dodając nowe elementy, tym większe ryzyko, że coś strzeli.
No o tej cenie gazu w górę to się już drugi rok mówi. Wiktor, akcyzę mają podnieść coś o 400% niby, ale jak dla mnie, to to nie przejdzie. Zabiją gospodarkę do końca.

ಠ_ಠ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3591 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54809
Jeśli chodzi o powód, to za mało hajsów widać zdzierają.

ಠ_ಠ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 77 Napisanych postów 2106 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 140242
Barszczyna
Przeinaczasz słowa Chekade/nie czytasz do końca/nie czytasz ze zrozumieniem.

Hekade
Jak sie ma kase na auto to powinno sie i miec hajs na gaz


A usterki zdarzają się zawsze. Wiadomo, że im bardziej ingeruje się w fabryczną konstrukcję pojazdu, dodając nowe elementy, tym większe ryzyko, że coś strzeli.
No o tej cenie gazu w górę to się już drugi rok mówi. Wiktor, akcyzę mają podnieść coś o 400% niby, ale jak dla mnie, to to nie przejdzie. Zabiją gospodarkę do końca.


Fakt nie doczytalem co napisal, spojrzalem na szybko, pozniej zajalem sie praca i przeinaczylem;p Moj duzy blad, ale spokojnie czytanie ze zrozumienie mam opanowane, jakos pokonalem te wszystkie szczebla edukacji.
Z gazem to Ruski kombinuja aby Polakom ,,ulatwic", niestety Polska ma tak skonstruowane umowy z Naszymi wschodnimi przyjaciolmi, ze praktycznie godzimy sie na ich warunki bez negocjacji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3591 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54809
Spokojnie, żadnej spiny nie łapię. Gdybym chciał, to bym napisał tylko, że nie czytasz ze zrozumieniem.

Zapewne nic w tej kwestii się nie zmieni...

ಠ_ಠ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 77 Napisanych postów 2106 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 140242
Oby sie nie zmienilo, bo nie ukrywajmy to jeden z glownych surowcow strategicznych obecnie. Ich cena spowoduje wzrost cen w innych segmentach gospodarczych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3591 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54809
Na gorsze, oczywiście.

ಠ_ಠ

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pompa nie pozwala ćwiczyć.

Następny temat

3 dniowy split na masę do oceny i kilka pytań

WHEY premium