SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spam: edukacja to bzdura, 50 000 postów = matura

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 120685

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347433
Poszedł sobie.To skoro nie ma tutaj nikogo o wyższym IQ niż małpa,również uciekam.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Sory Kuba; mi również jest miło się przywitać z kimś inteligentnym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347433
Z tego co pamiętam,jesteś z Warszawy.Kojarzysz może gdzie jest ulica Drewniana 8 ? Możesz wygooglowac .Być może skojarzysz pobliskie uliczki.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
No blisko największego hipsetrowa, a co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347433
Drugie pytanie-ciężko tam się dostać z głównego dworca PKP(wiem że jest ich u was kilka.Chodzi o Centralną warszawę) ?

Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2013-11-29 20:47:53

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Świętkorzyska rozyebana od lat, bo metro budują Tak to miałbyś 5 minut jazdy.


Jak jesteś bez bagaży- to chwila, ale trzeba wiedzieć jak potem zejść z Krakowskiego przedmieścia. Jak masz bagaże, to 127 jedzie trochę na około (nawet sporo), ale cała podróż autobusem będzie i tak trwała z 10-15 minut góra. Bezpośrednie połączenie

Zmieniony przez - Pandarek w dniu 2013-11-29 20:51:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347433
Dzięki za informacje.

Właśnie po nowym roku chcę się wybrać na kurs do WAS'u.
Tylko Warszawę znam równie dobrze jak matematykę.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347433
Jedynym bagażem będą moje wielkie muskuły,więc luz.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Spoko, większość czasu siedzę na Powiślu, więc się może miniemy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347433
No ba-możesz mnie nawet przekimać.Słyszałem że mieszkasz z siostrą.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pompa nie pozwala ćwiczyć.

Następny temat

3 dniowy split na masę do oceny i kilka pytań

WHEY premium