SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spalenie tłuszczu ("nad biodrem").

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3242

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 26 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 195
Cześć,
mam pewien problem i mam nadzieję, że pomożecie mi go rozwiązać. Ostatnio schudłem, spaliłem trochę tłuszczu, zostało mi go jednak "nad biodrami" (na plecach, pod łopatkami). Chciałbym zacząć wykonywać jakieś ćwiczenia, żeby się go pozbyć, ale nie mam pojęcia jakie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2411
Tak,dostaniesz go w normalnym sklepie z akcesoriami sportowymi.Ile i kiedy to już zalezy od Ciebie.Jak masz czas to możesz i codziennie po pare kilosów.Nie ma chyba jako takich ograniczeń w bieganiu.A co do kolegi,który ćwiczy na mase to zastanów się,czy chcesz nabierać masy,czy redukować.Raz na jakiś czas możesz się przebie,ale jeśłi będizesz regularnie biegać bo pare kilosów to jakoś nie uśmiecha mi się to z robieniem masy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
dieta redukcyjna+ zajęcia aerobowe naczczo.

pzdr

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 26 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 195
Ta, wiem, ale ja chciałbym poznać jakieś konkretne ćwiczenia, podczac wykonywania których szczególnie pracować będą te mięśnie (tam w ogóle są mięśnie?).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak nie chodzisz na silownie to proponuje drążek.Na silowni to cwiczenia na plecy,np.wiosłowanie.
Moglbys tez np.kupic worek bokserski tylko nie uderzaj mocno jak nie masz techniki bo łatwo o kontuzje-generalnie cwiczenia aerobowe sa najlepsze na spalanie tluszczu

Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
jasne, że są mięsnie skośne brzucha.

pzdr/

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 26 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 195
Na siłownię nie chodzę, ćwiczę w domu. Drążek mam. Ale jakie ćwiczenia na nim wykonywać? Bo podciągam się od kilku miesięcy i efektu to nie dało...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobrze by bylo zebys zapisal sie gdzies na silke albo zalatwil sobie sztange i troche ciezaru do niej.
Na drazku niestety nie ma zbyt wielu mozliwosci kombinacji cwiczen(mozesz zmieniac sposob trzymania:podchwyt ,nadchwyt,szerokosc rozstawu rak i podciagac pod szyje albo za glowe).Mozesz tez podciagac kolana do klatki po skosie jesli chodzi ci o miesnie skosne brzucha.
Jesli jednak to ci nie daje zbytnich efektow to wydaje mi sie ze nie masz dobrej diety.
Proponuje ci zakupic woreczek,u mnie po dluzszej przerwie mam w tych okolicach zawsze zakwasy po treningu.

Pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2411
Jeśli chodzi Ci o redukcje "boczków" to zacznij biegać z pasem odchudzającym i zdrowo jedz.Możesz zapisać sie na siłownie,ale jeśli chodzi o boczki to szybciej je zrzucisz biegając z tym pasem.Kupisz go w kazdym sportowym gdzies za 20zeta.A efekt bedziesz widział na kosuzlce po kazdym bieganiu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam pytanie murzynaldo-czy jesli zakupoie taki pas do cwiczenia brzuszkow(np.przy 6Weidera)to szybciej spale tluszczyk z brzucha(głownie w jego dolnych partiach gdzie mam lekki faldzik)??????

Pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2411
Ja włąśnie kupiłem z myślą,że będę robić w tym pasie weidera,ale nie wygodnie było.Skrępowane masz troche ruchy jak robisz w tym brzuszki.Wiadomo,że szybciej będziesz spalać niż normalnie.Jak nie będzie Ci przeszkadzał to spoko.Ja w tym pasie tylko biegam.Po bieganiu od wysokości mostka w dół koszulke można wykręcac.I jak już kupisz to zakłądaj go lepiej na koszulke,bo na gołe ciało możesz się odparzyć. Buźka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 306
z tym pasem to wystarczy isc do sportowego po pas odchudzajacy..??? a jesli z tym biegac to ile i kiedy?? cos wiecej na ten temat..... o i jeszcze jedno czy jak bede biegał to brzuszek spadnie???(na dietke nie mam czasu bo ide na mase)dziex z góry:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z Plecami

Następny temat

Jaki trening ?

WHEY premium