SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spalacze Z gerą i bez

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2872

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 906
Witam!
20lat
staż 3 lata
Sprawa wygląda tak : Mam na oku scorch i hyperlean fx7 tylko moje pytanie jest takie Czy różnica w działaniu między tymi spalaczami jest w skuteczności spalania tłuszczu czy tylko i wyłącznie w pobudzeniu bo hyper ma gere . Bo jak tylko pobudzenie większe daje to nie widzę sensu go brać gdyż trening robię z wielką chęcią i zaangażowaniem :) . Dieta oczywiście jest , trening cario również . Pytanie jest tylko o działanie tych spalaczy
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
bedziesz czul, akurat jocha jest suplementem doraznym-w sensie mozna wyczuc czy dziala w danej konfiguracji zywieniowej-rozkladu posilkow

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 1295 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24734
Gera dodatkowo hamuje apetyt . Przy okazji działa jako inhibitor "czegoś tam" co zwiększa jeszcze możliwości do palenia fata (First off, it affects the central nervous system (CNS) by acting as a norepinephrine reuptake inhibitor and a norepinephrine-releasing agent. This allows the body to secrete more norepinephrine and epinephrine, which are the body’s most powerful fat-burning hormones. Geranium also has a synergistic effect with caffeine, which can amplify fat burning and to a much greater degree than when either of these stimulants is used on its own. )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 147 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10470
Oczywiście chodzi tutaj w większości o pobudzenie i mniejszy apetyt,ale sądzę,że jest za mocny i wystarczy Ci SCORCH. Takie zabaweczki fx7 zostaw jak już nic nie będzie działać.

Jedz jak facet, planuj dokładnie spulementację, trenuj mądrze, a staniesz się wielkim sk***yyysynem. A jak nie to zaproś na noc dziewczynę i będziesz szczęśliwym człowiekiem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 906
na taką odpowiedź czekałem ;p . Jeżeli ma mi wiele nie pomóc bardziej niż scorch jeśli chodzi o spalanie tłuszczu to nie widze potrzeby brania 1.3d Czyli wezmę scorch
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
a tak z ciekawosci to jaką masz nazwe dokładna skladnika (geranium) na opakowaniu ? "1.3 dimethylzanthine" ? czy jakąś inną ?

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 1295 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24734
Imo spróbuj sobie Revex - 16 ze Scitec zamiast Scorcha, nowy Scorch jest słabszy i mnie osobiście nie porwał pod żadnym względem(pobudzenie, potliwość , palenie fatu) a ReveX jest tanszy i aktualnie bardziej chwalony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3306
Ew. dobrym wyborem ze spalaczy bez 1.3 będzie nowy Dorian Black Boms
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
osobiecie uwazam, ze gera sama w sobie az takim dobrym "spalaczem" nie jest
co innego pomudza, stymuluje i mozemy wiecej, co przeklada sie na wydatek energetyczny

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
to też zależy na jakim etapie redukcji jesteś, bo mozna z johimbiną coś dać

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 285 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3144
hyperlean fx7 juz nie ma ger, nie dostaniesz wersji z gera. z geranium teraz to oxyeca lecheek nutriton lub atomizer :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 906
Wznawiam temat o johimbinie . Jestem mniej wiecej na etapie 15-14% bf chciał bym od początku czerwca albo trochę później wrzucić czystą yohe . Na ostatni szlif wiem jak działa itd. Tylko chciał bym się zapytać jaką czystą yohe zamówić ?? Man yohimbine hcl ?? tylko ile mg jest w 1 kaps bo chciał bym powoli zacząć z yohą i nie przedobrzyć .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementy

Następny temat

Redukcja na kreatynie po cyklu kreatynowym ?

WHEY premium