SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spalacz

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2254

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 458 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5966
Siema mam 16 lat 179 cm wzrostu i waze 71 kg , chodze na kickboxing juz ponad pol roku a wczensiej jeszcze trenowalem 3 miechy boks, po wakacjach ebde mial 3 treningi tygodniowo + raz w tygodniu bieganie . na silownie nie bede chodzil poniewaz nie ebd emial czasu. MOje pytanie jest nastepujace, czy moge miec diete jako taka (przestrzegam 10 wskazowek zywieniowych) i dolaczyc do tego jakis spalacz tluszczu ktory przy okazji dawalby moze jakiegos lekkiego kopa na treningach? Poprostu chodzi mi o to czy majac 16 lat i nigdy jeszcze nie bralem zadnego spalacza.. czy moge od razu wziac jakis mocny spalacz??

... Nie ma rzeczy nie możliwych , Jest Tylko brak ambicji ...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 458 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5966
sory pomylilem sie co do Ciebie Knife, myslalem ze jestes spasionym grubasem z silowni ..z brzuchem jakbys polknal pilke plazowa i dajesz swoje cenne rady zbey masowac i jeszcze raz masowac.. dlatego sie troche unioslem,nie potrrzebnie przyznaje, dzieki za rady a co do tego twojego treningu to na pewno wyprobuje zeby sam siebie sprawdzic ..

... Nie ma rzeczy nie możliwych , Jest Tylko brak ambicji ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
jedź narazie bez spalacza zresztą nie masz za bardzo co spalać.
na pobudzenie kawa/kofeina
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1050 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6160
jw jakis pobudzacz kawa kofeina w tabsach apteczna, red bull. To sie sprawdzi

Mój Art na temat walki z bólem http://www.sfd.pl/ART:_Jak_należy_zwalczać_ból_-t419927.html
Dochodź do celu powoli...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 458 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5966
jakbym mial pic caly czas redbulle ,to ja dziekuuje... jezlei juz to kofeina w tabsach bo kawy nie znosze,hmm ale przeciez w tych spalaczach jest wlasnie kofeina, a dodatkowo jakies ekstraty z pomaranczy gruszki i pietruszki hehe, to moze lepiej kupic taki sapalacz jaltowy ktory by mial w sobie kofeine? podobno Thermo Speed Extreme jest wlasnie zeby miec kopa na trneingach a dodatkowo spala tluszcyzk ?

P.S. ja chce zejsc do 69 kg !! a przy tak malej tkance tluszczowej ciezko mi bedzie to zrobixc na samej diecie


Zmieniony przez - .MIrko. w dniu 2008-07-30 18:53:06

... Nie ma rzeczy nie możliwych , Jest Tylko brak ambicji ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1050 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6160
przy tak malej tkance tluszczowej wlasnie na diecie zejdzie na pewno najwiecej a spalacz moze byc tylko dodatkiem. Imo TSE moze byc

Mój Art na temat walki z bólem http://www.sfd.pl/ART:_Jak_należy_zwalczać_ból_-t419927.html
Dochodź do celu powoli...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 458 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5966
ok.. a odpowiedz mi na jedno pytanie, czy ze spalaczami jest tak ze jak np. wezme pierwszy raz spalacz najmocniejszy to bede mial wieksze rezultaty niz jakbym brak przecietny? bo wiem ze z kreatyna jest tak ze na poczatku warto brac mono zmaiast jablczan bo i tak efekty takie same beda

... Nie ma rzeczy nie możliwych , Jest Tylko brak ambicji ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 693 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23554
Podstawa to dieta w tym przypadku redukcyjna i nawet jak weźmiesz od razu mocny spalacz to efekty mogą być mizerne bez odpowiedniej diety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64285
nie porownuj kreatyny do spalaczy
kreatyna to pojedyncza "jednostka" a spalacz to kompleks skladnikow


nie jest tak ze jesli wezmiesz sie od razu za mocne spalacze do zrobisz lepsze wyniki

wszystko zalezy od diety bynajmniej w glownej mierze
do tego aeroby badz HIIT jesli jestes w stanie wykonac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 458 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5966
ej remik .. a kickboxing to co to jest jak nie aeroby?? ludzie czmeu wy zawze czytacie ostatnie zdanie? ja wgl na silke nie chodze, same aeroby mam ,3 razy w tyg. + biegi .. a taka propo to ja nie twierdze ze jezlei bierze sie pierwszy raz cos mocnego to beda zajefajne efekty, wrecz przeciwnie uwazam z epierwszy raz powinno sie wziac cos z dolnej pułki .

... Nie ma rzeczy nie możliwych , Jest Tylko brak ambicji ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64285
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86830
KICKBOXING to nie aeroby - tylko wysiłek mieszany - tlenowo-beztlenowy. Walka sam beztlen.

Żadnych spalaczy w tym wieku.

Skóra i kość i jeszcze chce schodzić niżej.

PARANOJA i no comments.

Zmieniony przez - _Knife_ w dniu 2008-07-30 21:23:31

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna + HMB + Dextroza(TAURYNA) !! Jak stosować!

Następny temat

Ester + CP

WHEY premium