SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SpaceMM / redukcja

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11381

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 201 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6848
Dziewczyny fajnie, że jesteście

No to tak:
Wypiska jest chaotyczna, bo się pogubiłam robiąc na zmianę dwa treningi A/B. Teraz będzie już dokładniej, dzięki wypiskom.

Mam obciążenie łącznie 20 kg i piłkę. Wczoraj dokupiłam 2 dodatkowe gryfy, więc łatwiej mi będzie manewrować ciężarem-bardzo nie lubię zmieniać talerzy na hantlach podczas ćwiczeń.

Ostatni trening jest na granicy bólu: koniec pierwszej serii jest ledwo, więc druga na prawdę z bólem. Mam bardzo słabe ręce, do tego lewa leci mi w bok przy wyciskaniu. Wiem, to żałosne, ale się staram

Martwy ciąg słabo, bo pracuję nad techniką. Tam gdzie czuję, że mogę więcej, to dokładam, gdzie nie, jest słabo.

G R A N I C E * S Ą * W * N A S

Never say never, starting over
It’s not perfect but it’s getting closer :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
żeby pracować nad techniką musisz coś dźwigać a te 7kg to tak jak byś zakupy podnosiła z podłogi, zacznij od przynajmniej 15kg a jak nie jesteś pewna techniki to nagraj filmik wrzuć i znawcy ocenią czy dobrze czy źle

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 201 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6848
Masz na myśli 15 kg w MC?


Miska na dziś:
1800 kcal, BTW 120/80/150
Suple: omega, magnez, folik, 2 x pokrzywa, mięta, 2 czarne kawy, mniszek na noc :)
Warzywa: cukinia, ogórki małosolne, brokuł, szpinak młody, pomidory.






Zmieniony przez - SpaceMM w dniu 2012-08-09 09:28:50

G R A N I C E * S Ą * W * N A S

Never say never, starting over
It’s not perfect but it’s getting closer :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
tak

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 201 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6848
Dziś trening B, więc spróbuję

Edit: dziś trening A

Dzięki tabelom wreszcie będę miała w tym porządek.

Jeszcze micha na jutro:
1800 kcal, BTW 120/80/150
Suple: omega, magnez, folik, 2 x pokrzywa, mięta, 2 czarne kawy, mniszek na noc :)





Zmieniony przez - SpaceMM w dniu 2012-08-09 11:14:42

G R A N I C E * S Ą * W * N A S

Never say never, starting over
It’s not perfect but it’s getting closer :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 201 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6848
Trening A, jak poniżej:




Rozważam pójście na siłkę. Najbardziej zależy mi na pomocy instruktora w kwestiach technicznych, chociaż wcale nie jestem pewna czy ją uzyskam. Mieszkam w pipidówce i o prawdziwym instruktorze od ciężarów mogę tylko pomarzyć :( o konkretnej siłce zresztą też :(
Od przyszłego tygodnia będę robić 3 serie.

Wznosy z opadu: o które ćwiczenie chodzi?
Robię je na dwa sposoby: wznosy górnej części ciała w oparciu bioder o piłkę: po 15 sztuk do każdej serii oraz coś jak rozpiętki tylko siedząc (ciało pochylone do przodu), na każdą rękę po 2,5 kg też 15 razy na serię. Nie wiem, które ćw jest właściwe dla tej nazwy.




Zmieniony przez - SpaceMM w dniu 2012-08-10 08:23:56

G R A N I C E * S Ą * W * N A S

Never say never, starting over
It’s not perfect but it’s getting closer :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Esther Zdobywczyni PP WBBF
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 4315 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 115601
Podobnie z przysiadami - 10kg to zdecydowanie za mało, żadne wyzwanie.

Wznosy z opadu robisz normalne czy jakieś na piłce itd? Bo 2x2,5kg przy 15 powt. w serii jest prawie nie do zrobienia na początku. Tam ważne jest tempo, rób powoli i dokładnie żeby poczuć mięśnie. Wznosy z opadu to to pierwsze, wznosy tułowia

Pompki próbuj robić męskie, możesz zaczynać podpierając się na ścianie i schodzić coraz niżej. Ale nie damskie

Zmieniony przez - Esther w dniu 2012-08-10 08:28:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 201 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6848
Tak, masz rację, w przysiadach czuję, że mogę więcej, choć koniec II serii nie jest lekki.

Ok, już rozumiem.
Pompki robię damskie, tzn. coraz dalej odsuwam się na kolanach, aby cały ciężar ciała był na rękach/ramionach. Na początki jest ok, ale końcówki są ciężkie.

Micha na jutro:
1800 kcal, BTW 120/80/150
Suple: omega, magnez, folik, 2 x pokrzywa, mięta, 2 czarne kawy, mniszek na noc :)






Zmieniony przez - SpaceMM w dniu 2012-08-13 09:29:33

G R A N I C E * S Ą * W * N A S

Never say never, starting over
It’s not perfect but it’s getting closer :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 201 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6848
Najpierw trening.
11.08., Tr B:




W wyciskaniu francuskim jest błąd: daję radę tylko 2,5 kg :(
Uwagi:
- MC do bani, niby wiem, jak robić, a i tak bolą mnie plecy :(
- w wykrokach czułam, że naciągnęłam mięsień w prawym udzie z tyłu, co spowodowało mniejszą ilość powtórzeń.
- dochodzi do paradoksu bo w wyciskaniu jestem słaba, za to wiosłować mogę z dużym obciążeniem.
I generalnie wqrw miałam ogromny, bo nienawidzę!!!! zmieniać obciążenia na hantlach do każdego ćwiczenia. Jestem rozgrzana, gotowa "iść dalej", a muszę przysiąść i talerzami się bawić Frustruje mnie to. Dlatego postanowiłam iść na siłkę. Od dzisiaj. I hvj, niech się śmieją. Każdy kiedyś zaczynał, nie?

Jedziemy dalej: pomiary są do doopy. Znaczy się nic nie spadło, mało tego, wyraźnie puchnę po wysiłku.

I miska z wczoraj:








Zmieniony przez - SpaceMM w dniu 2012-08-13 08:53:39

Zmieniony przez - SpaceMM w dniu 2012-08-13 09:55:20

G R A N I C E * S Ą * W * N A S

Never say never, starting over
It’s not perfect but it’s getting closer :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 201 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6848
Micha na dziś:
1800 kcal, BTW 120/80/150
Suple: tran, magnez, folik, 2 x pokrzywa, mięta, 2 czarne kawy, mniszek na noc :)
Warzywa: cukinia, pomidory, fasolka szparagowa, sok pomidorowy




i na jutro:






Muszę zrobić zakupy i odwiedzić inne Lejdisowe dzienniki-brakuje mi pomysłów na posiłki.

Zmieniony przez - SpaceMM w dniu 2012-08-13 09:53:05

G R A N I C E * S Ą * W * N A S

Never say never, starting over
It’s not perfect but it’s getting closer :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy to dobry plan na schudnięcie?

Następny temat

kitttie w masarni/podsumowanie str. 17 ;-]

WHEY premium